Другим ефіром “Справедливість” показала несправедливе ставлення влади щодо питан

4 февраля 2013, 16:37
Journalist,
0
174

На нове ток-шоу з Анною Безулик “Справедливість”, що нещодавно стартувало на Інтері, несправедливо не прийшли представники влади.

Може, побоялися, висловлюватися щодо причетності екс-прем’єра – Тимошенко, поки триває слідство, а, може, президент Янукович дав настанову слідувати його прикладу. Нагадаю, що у 2010 р. Віктор Федорович не прийшов на теледебати з Юлію Володимирівною. Отак і відбувається – одні ховаються, а інші – ще й змагаються – хто із них більший опозиціонер. Але не зрозуміло тільки одне – чому ж тоді експертів долучили до числа опонентів об’єднаної  опозиції, на місці яких, за сценарієм повинні були б бути представники ГПУ – Віктор Пшонка і Ренат Кузьмін. І за двох останніх, власне кажучи, і розпочалося шоу з розслідування вбивства Євгена Щербаня. Засуджена Тимошенко становить загрозу для всіх і кожного, хто зацікавлений у виборах президента 2015. Особливо це стосується правлячої партії і її головного керманича, що не викликає особливого здивування на відмінну від опозиційних ангелят, які ладні сплавити Тимошенко до Європи, і при цьому позбавитися внутрішньополітичного конкурента на пост Президента України. Хоча експерті зауваження були досить вдалими. Але нічого вони змінити не можуть, поки хтось в нашій країні може прив’язати вбивство на невинного, поки вони несправедливо ховаються у пошуках якогось резонансу, замість роботи на благо держави.                


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.