“Бортіровка п’ятого колеса" задля збалансування Верховної Ради чи перевибори?

8 февраля 2013, 15:06
Journalist,
0
214

Український виборчий процес, як вічний двигун, гіпотетично вступає в фазу свого завершення, проте, ніяк не може бути використаний ефективно, потребуючи якихось додаткових сил.

Таким чином, головна радна машина країни не те що направляється вперед, а циклічно рухається по геополітичному колу, яке, в свою чергу, розширюється до непередбачуваних розмірів, що становить загрозу для великого вибуху.

Хоча за останні 100 років українці пережили низку революційних перипетій, останні – так звана “Помаранчева революція”, але це ще не означає, що народ знову готовий до боротьби. Пошуки справедливості та демократії виражаються “лайковим”  спогляданням задумливих очей, які вже  жертовно змирилися задля існування своїх рідних та друзів. Суспільство втомлене новою стабільністю, продажністю судів, виконавчих органів та головне - економічним дивом реформ, які живуть статистичним способом ірреальності. Однак, як говорить народна мудрість: « Маємо те, що маємо».

Вибори по-українські” – це ніби бумеранг, який повертається, ще не долетівши до кінця. Останні парламентські вибори показали, що з демократією та прозорістю волевиявлення у нас серйозні проблеми. І, мабуть, головна причина, тут не в тому, хто - у керма, а в тому, хто обирає собі ярмо на шию, тобто, нас з вами – виборцями. Адже, не буває нерозумної вертикалі влади –у розумного, прогресивного народу. І ні в одній цивілізованій європейській країні не може бути фальсифікації аж на п’яти округах: 94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 223 (Київ, Шевченківський район), де 5 листопада 2012 ЦВК визнала неможливим встановлення достовірних результатів виборів. А вже 6 листопада 2012 Верховна Рада прийняла рішення, яким рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори. Виходить, що парламентська селекція”, ще не завершилася. Спочатку лідери опозиції мовчки погодилися з перевиборами, але зараз вони пропонують визнати результати виборів по п’яти проблемнихокругах дійсними, вважаючи, що перемогу здобули проопозиційні кандидати. А тим часом регіонали звернулися до Конституційного суду, що б той розтлумачив істину виборчого колапсу. Об’єднана позиція опозиційнихє тим самим п'ятим колесом” , з яким можливе поповнення однодумців. Розуміючи ситуацію, біло-блакитні будуть сприяти перевиборам з метою реваншу.

Очевидно, що в “п’яти окружній” гонці селекційного процесу можуть з’явитися нові кандидати, приміром так звані самовисуванці, невиключно, що їх будуть пропихати зацікавлені політсили. Однак, у нас в країні є ще маса достойних порядних людей, які будуть йти на вибори за власною ініціативою.      

 

 

P.S. to be continued …


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.