Італійська краса відтепер і в Україні

13 февраля 2013, 20:26
Владелец страницы
0
254

Відтепер всі бажаючі зможуть порадувати себе, близьких, знайомих, друзів та рідних ексклюзивними прикрасами ручної роботи від "Bracciali di Principe"

эксклюзивные украшения Bracciali di Principe

Дуже скоро через сонячні промені та довгоочікувне тепло дівчата та жінки, хлопці та чоловіки знімуть теплі куртки та пальта й вдягнуть футболки та сорочки з короткими рукавами.

Аби виділитися серед оточуючих та підкреслити свою неповторність, всі модники, модниці та й пересічні громадяни почнуть прикрашати свої руки, вуха та одяг гарними аксесуарами - сережками, браслетами, каблучками, хрестиками, підвісками й т.п... А так як всім хочеться бути особливими, а прикраси з магазинів є чи не в кожного та кожної, то за допомогою звертаються, звісно ж, до ювелірів та майстрів із майстринями з рукоділля.

Відтепер справжнісінький учень італійських майстрів з хенд-мейду, який протягом року, паралельно з навчанням в Університеті Болонії (Італія), відвідував курси та майстер-класи місцевих ювелірів, даруватиме красу всім бажаючим за допомогою ексклюзивних прикрас ручної роботи від "Bracciali di Principe". А, як всім відомо, саме ці спеціалісті славляться на весь світ своїми неповторністю та високою кваліфікацією.

Окрім того, що творці нового дійсно європейського бренду прикрашають життя пересічних громадян, вони також планують проводити час від часу благодійні майстер-класи для дітей з особливими фізичними потребами та дітей-сиріт, а також підтримувати благодійні заходи.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: мода,эксклюзив,Україна,благодійність,Запоріжжя,прикраси,хенд-мейд,Краса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.