Нова кров української політики

20 февраля 2013, 11:31
громадсько-політичний діяч
0
190

"Ми Українці" підштовхне українську опозицію до об'єднання

16 лютого на політичній мапі України відбулися зміни - було створено Патріотичне об'єднання "Ми Українці". Ця партія створена за ініціативою небайдужих громадян без підтримки провідного політикуму. 

Передумовою ж її створення стали не тільки неспроможність влади до ефективного керування економікою та проведення збалансованої зовнішньої політики, а й криза роздрібненої та деідеологізованої опозиції. 

На сьогоднішній день між владою та опозицією помітна в першу чергу розбіжність в інтересах олігархічно-фінансових груп, які стоять за різноманітними політичними силами, а ніяк не в ідеологічних питаннях.

Особисті амбіції лідерів сучасної опозиції також  не сприяють проведенню ефективних дій. У випадку спроб об'єднання сил одного напрямку проблема лідерства негайно виходить на перший план і унеможливлює міцної об'єднаної сили.

Вихід з цієї ситуації знайшли самі громадяни і створили патріотичну структуру, яка не пов'язана із жодним із провідних політиків і може виступити в ролі фундаменту для інших патріотичних сил. 

Таким чином ми стали свідками явища абсолютно нового порядку. Зневірені виборці самі заклали підмурок політичним силам, в яких на сьогодні відчувають потребу. Тож побажаємо успіхів цьому Патріотичному об'єднанню та слідкуватимемо за його успіхами!


 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.