"Діалог з країною", або "ноги переламаю".

25 февраля 2013, 07:25
громадсько-політичний діяч
0
285

Про деякі методи роботи з незадоволеними.

Увагу більшості громадян України притягнув нещодавній "Діалог з країною", який виконав сам пан президент.
Те, що цей "діалог" фактично став монологом і перетворився на дешевий президентський пі-ар, навряд чи когось здивувало. Здивувало інше.

За повідомленнями багатьох ЗМІ, під час прямого ефіру "діалогу" активісту, який спробував задати незаплановане питання, хлопчаки кремезної статури не тільки завадили, а й пообіцяли "ноги переламати". Те, що це не що інше, як погрози нанесення важких тілесних ушкоджень, не зацікавило а ні МВС, а ні президента. Тобто, фактично ми стали свідками мовчазного потурання державних органів злочинним діям "невідомих осіб".

Ще далі пішов мер Харкова Геннадій Кернес. Підхопивши ініціативу "президентського активу", він розвинув тему і пообіцяв "свободівцям" вже не тільки ноги, а й руки переламати, якщо ті торкнуться пам'ятника його улюбленого вождя. І знову з вуст правоохоронних органів жодної реакції. Не відреагував на цю гучну заяву і президент. Мабуть сподобалась.

Отак ми стали свідками нової "ногопереламницької" державної політики. Ну що, є ще питання?! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.