Що далі буде...

28 февраля 2013, 21:41
0
228
Що далі буде...

Мені "подобається"....

Що далі буде...

Як же мені "подобається" коли всі політичні сили та лідери цех політичних сил, кричать з високих трибун, що вони при владі чи йдуть до влади - для того, щоб покращити наше з Вами життя. Як же мені "подобається" те, як вони сперечаються коли спілкуються між собою - доказуючи, що їх шлях який вони пропонують найвірніший. Як же мені "подобається" коли вони один одного поливають брудом а ввечері зустрічаються разом за келихом шампанського і дружньо будують плани як ще більше нас обікрасти і довести до прірви, і так хвору країну. Як же мені "подобається коли вони штовхають нас то в одну то в іншу сторону, то до тих то до інших, та обіцяють багате, безтурботне життя.

Як же мені це все "подобається"...

Хай зрозуміють лише одне - наша країна має все для того, щоб не бути хвостиком когось чи чогось і не мати й при собі "прихвостнів", а жити та будувати своє майбутнє власними силами. Наша країна має все для щасливого життя, а найголовніше країна має чудову землю та працьовитих людей.

Для того, щоб ми з Вами жили в добрі та в достатку, потрібна лише одна річ - ЩОБ ВОНИ ПЕРЕСТАЛИ КРАСТИ!

Давайте донесемо до їх вух, щоб вони почули те, що ми вимагаємо - БОРІМОСЯ!

Ваш Спартак Сергієнко
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.