Володимир Гришко, давай до побачення!

11 марта 2013, 07:27
0
433

Відомий тенор, схоже ображений на Україну, раз так пишається фактом еміграції.

Великий кон'юктурник, а за сумісництвом відомий тенор Володимир Гришко покидає Україну аж на 25 років, але як! Кожне його «прощальне» слово - кидок в лице співвітчизникам, за те,  що не долюбили, а, головне, не доплатили.  П'ятнадцять тисяч доларів за концерт – ось за чим їде Гришко до Америки! Володимиру  ніколи не вдавалося приховати своєї любові до фінансових благ, хоч і не випускав нагоди прихвалитися, що небідна людина. Окрилений світовою славою, він завжди знав собі ціну, мабуть, українцям вона таки не по кишені.

Здавалося б, у тім, що відомий оперний співак вибирає для себе більш комфортніше місце для роботи та проживання, немає ніякого підтексту. На жаль, Україна втрачає дуже багато талановитих людей, які вбачають життєву перспективу саме закордоном . Прикро інше, що Гришко -   не просто оперний співак та творча особистість, а громадський та політичний діяч, кожним своїм словом ображає простого українця, ніби звинувачуючи його у безперспективності своєї країни.

 Лжепатріот. Своє повернення Гришко перетворив у гучну піар-акцію під девізом: «Я повернувся, щоб допомогти Україні», не скупився на пафосні слова, як він хоче змінити рідну країну, схоже, лише для того, щоб отримати  власну користь та здобути аудиторію шанувальників на українській сцені. Адже справжнє ставлення до України та українців прозвучало у кількох його нещодавніх словах: «Скоро я звідси Їду і цим щасливий, і пишаюся тим, що я покидаю таки рідну Україну. Більше тут робити нічого, дорогі друзі. Мене тут не було 20 років і знову не буде 25»(ТСН «Особливе»). Що ж, в свою чергу,  Гришко може бути спокійним, від того, що він поїде, Україна не збідніє. Двадцять років, поки він займався власною кар'єрою по світі, Україна та, власне, вся українська культура, переживала свій нелегкий та болісний шлях розвитку, який триває до цього часу, однак вижила і відбулася завдяки тому,  що наша країна багата справжніми патріотами, які готові підіймати власну культуру, берегти українське слово, творити на власній землі!

Кон'юктурник. Цікаво, що свої слова Гришко завбачливо не спрямував владі, яка, за логікою, мала б виступати прямим адресатом його претензій. Схоже, українське прислів'я: «Не плюй у криницю, може, доведеться води напитись»,  частково затямив. Що там народ, проковтне, забуде образи, а з  високопосадовцями краще не сваритися. До слова, загравати з владою Гришко майстер серед майстрів – під час «помаранчевої» революції підтримував Віктора Ющенка,  працював радником Президента з питань культури, а згодом навіть покумувався з ним, у 2006 робив спробу стати депутатом до Верховної Ради за списком «Нашої України», а уже на наступних президентських виборах виступав активним агітатором за Віктора Януковича (http://www.unian.ua/news/360776-volodimir-grishko-kulturoyu-opikuvatimutsya-shlyahetna-anna-german-i-velikiy-reformator-azarov.html). Нинішня влада також віддячила палкого прихильника «портфелем» радника Президента, подейкують Гришко навіть мітив на посаду міністра культури в новий уряд Азарова. Тож, виходить, відомий тенор, особисто допомагав нинішній та попередній владі, а замість того, щоб нести персональну відповідальність за тих, кого виводив на «трон», перед тисячами щанувальників, легко умиває руки, мовляв, розбирайтесь зі своїми проблемами самі, не змогли  мені тут створити належних умов, то вибачайте.

Україна без Володимира Гришка була, є і буде. Просто є одна християнська істина, про яку на радощах забув співак, заглядаючи у свої наступні двадцять п'ять безхмарних років: «Хочеш розсмішити Господа – скажи Йому про свої плани»…  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.