Обурення діями керівництва НІЕЗ "Переяслав" стосовно журналістів та музейників

20 марта 2013, 10:02
журналіст
0
146

У цій ситуації можливий лише один вихід – НЕГАЙНЕ ДЕМОНСТРАТИВНЕ ЗВІЛЬНЕННЯ такого горе-керівника!


Заява журналу «Музеї України» на підтримку колективу НІЕЗ «Переяслав» та каналу 1+1

Міністру культури України Новохатьку Л.М.

Журнал «Музеї України» звертає Вашу увагу на дивну поведінку Генерального директора Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» пана Довгошиї, який повністю втратив відчуття реальності! Вже третій рік, не маючи відповідної освіти, досвіду роботи в спеціалізованому закладі подібного рівня, будь-якого наукового звання, цей діяч, фактично НЕЗАКОННО займає символічну посаду творця скансену, Героя України М.І.Сікорського! Звільнено десятки досвідчених професіоналів, втрачено Музей одягу, допущено чимало порушень, корупційних діянь. Колектив розколото і збурено! Це у Заповіднику, який ще пару років тому був справжньою перлиною і гордістю України!

Особливої кумедності черговому загостренню надали журналісти програми Гроші каналу 1+1, які намагалися «купити» особисто у Гендиректора картину за 50 тисяч доларів! Як стверджують журналісти, заяву про цей факт до правоохоронців директор подав лише після виходу програми!

Міністерство культури тимчасово відсторонило П.Довгошию від роботи. Однак, використовуючи службове становище він розпочав тиск на журналістів, який вже нагадує розправу!

Ознайомившись із Заявою, опублікованою на офіційній сторінці у Фейсбуці, українські журналісти та музейники дружно вжахнулись! Ось цей текст:

 

«19 березня 2013 року, журналіста телепроекту «Гроші» телеканалу «1+1» увірвалася до приватної квартири директора Переяславського Заповідника Павла Довгошиї та почала наполегливо задавати провокативні запитання членам його сім’ї, знімати все на камеру, стверджувати, що ремонт квартири зробили працівники Заповідника, запитувати скільки коштує їхня шафа, за який кошт зроблено ремонт.
Своїми діями та нахабністю налякала 10-ти річну доньку Довгошиї. Ледве випхавши журналістів з квартири перелякані мешканці закрили двері. Журналістка знову почала наполегливо стукати з метою потрапити в квартиру, але їй ніхто не відкрив.
Після цього, журналісти поїхали до одного з структурних підрозділів Заповідника, почали задавати провокативні запитання всім членам трудового колективу. На щастя, маючи певний урок від спілкування з журналістами «1+1», колектив хутко організував відеокамеру та зняв усі провокативні та не етичні дії журналістів на відео.
  20 березня 2013 року буде проведено прес-конференцію з приводу попереднього замовленого сюжету «дружньої» журналістки, і її аморальні витівки ми покажемо на всю Україну!!!!
Своїм діями журналісти 1+1 кидають тінь на етичність, моральність та незалежну думку всіх журналістів, оскільки дії цієї особи явно несуть замовницький характер. Кому це потрібно? Завтра спробуємо розібратись з насправді чесними і порядними журналістами. Запрошуємо на пресс-конференцію до інформаційного агентства Інтерфакс, початок о 12.30.
Тема:
Кто заказал телеканалу 1+1 фальсификацию для устранения директора Переяславского Заповедника ?

Присутствуют:
1.Павел Довгошия - генеральный директор Национального историко-этнографического заповедника «Переяслав».
2. Лысенко Сергей - адвокат Павла Довгошии.
3. Алина Кузьменко - главный хранитель фондов Заповедника.
4. Сергей Убоженко - заместитель генерального директора.
Контакты: 093-298-65-79, niez.administry@ukr.net»

 

Ми прекрасно розуміємо реакцію журналістської спільноти і тональність інформаційних матеріалів після цього ганебного заходу! Фактично руйнується престиж музейного співробітника, нівелюється моральний статус директора музею (ще й такого рівня!), дискредитується вся українська культура, вже не кажучи про імідж Мінкульту взагалі і Міністра зокрема!

Вимагаємо негайно припинити цю ганьбу, паплюження пам’яті Героя України М.І.Сікорського, розгром Заповідника! У цій ситуації можливий лише один вихід – НЕГАЙНЕ ДЕМОНСТРАТИВНЕ ЗВІЛЬНЕННЯ такого горе-керівника! Повірте, і музейне співтовариство, і журналістська спільнота будуть вітати таке Ваше рішення аплодисментами стоячи!

З повагою,

Редактор журналу «Музеї України»     Віктор Тригуб.

 

Всі, хто має бажання, як журналісти так і музейники, можуть приєднатися, поставивши свої підписи і опублікувавши фрагмент цього звернення на власних ресурсах!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.