Знову дурний заклик!

5 апреля 2013, 23:19
0
284
Знову дурний заклик!

Дорогі друзі!

Дорогі друзі!

Знову дурний заклик! - ВСТАВАЙ, УКРАЇНО! (7 травня.Загальнонаціональна акція протесту проти політики Януковича В.Ф. та Партії Регіонів).
Люди добрі, Ви вже вийшли 2 квітня за закликом продажних "ВОЖДИКІВ" щоб підтримати столицю та Киян - і, що? Вас кинули, обдурили, скористалися Вами та викинули... Я закликав всіх, якщо і виходити то не підтримувати жодних, а боротися за свої права - проти всіх політичних сил, бо вони всі однакові - "жуліки, зрадники та бандити"!
Їм наплювати на місцеве самоврядування, людей та країну, бо тоді коли вони повинні були Вам дякувати за Вашу допомогу та боротися за справедливість в залі ВР, вони плюнули на всіх нас! Бо де голоса цих виродків коли вони повинні були бути там найперші: "Батьківщина" - Турчинов, Лук'янчук, Данілов, Дубовой, Скосар, Ірина Луценко, Бондарєв, Бурбак; "Удар" - Паламарчук; - це список опозиційних депутатів які всіх закликали вийти та боротися, а самі... Де вони та їх голоса???
Ви, що не розумієте те, що Вашими руками продовжують вирішувати свої брудні, гнилі, політичні справи? Ви не розумієте те, що Ви сила та розум який використовують, бо самі вони нічого не варті, використовують та викидають на смітник?!
Люди добрі, зупиніться та перестаньте підігравати зрадникам! Закликаю ВАС!
Вихід тільки один - збирати справжню НАРОДНУ опозицію серед простих людей, яка в шию буде гнати - Президента - диктатора, недієздатний "кишеньковий" уряд та продажну, зрадницьку, гнилу Верховну Раду.
Ми не раби! Влада повинна бути в руках людей, а не люди в руках влади!
Тому пішли вони всі до дупи - тільки Народ є сила, влада, любов та Україна!

Ваш друг Спартак Сергієнко
Рух громадської непокори "СПАРТАК"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.