МАФи чи Мафія?

12 апреля 2013, 10:48
0
320
МАФи чи Мафія?

Кому вигідний «бардак» навколо хаотичного встановлення кіосків у Києві?

Хочеться ще раз підняти питання щодо незаконного встановлення МАФів, на прикладі їх стихійного встановлення біля станції метро Мінська.

Навесні 2011 року на зеленій зоні житлового будинку 28 по Оболонському проспекту (станція метро Мінська) працівниками комунальних служб було висаджено молоді каштани. Радості мешканців не було меж, адже дійсно приємно коли щось створюється нове та красиве…

Та радіти довелося не довго, адже  на цій же зеленій зоні почали як гриби з’являтися МАФи (малі архітектурні форми чи споруди, у народі просто – «кіоски»). Місце дійсно для них вигідне, адже це по дорозі від метро до 2-го «Dream Town».

Ніщо не може стримати чиновника від такої спокуси, як дозволити «втулити» якийсь десяток МАФів і отримувати за це постійний і стабільний прибуток, звичайно що до власного гаманця. Як ще можна пояснити «чому вони з’явилися?» і «працюють як так і треба», при цьому порушуючи все що тільки можна, як не особистою зацікавленістю можновладців, які надають «дозволи» та «кришують» цей вигідний бізнес. І найцікавіше це, що коли ми скаржимося на ці самі МАФи даємо можливість ще й усім на цьому добре заробити грошей…

Сам факт нічних встановлень кіосків дає всі підстави вважати, що це незаконно!

Скаржимося до КМДА і запитуємо: Чи законно встановлено ці МАФи?

Перша відповідь: «Ні, не законно, власників не виявлено, надано припис щодо наявності дозвільних документів та прибрати його!».

Проходить певний час, і вже інша відповідь: «Документи є, сплачено пайову участь, все законно!».

Отже, фактично в КМДА вважають киян банальними дурнями, адже дії чиновників викликають саме таке враження.

Хто за цим стоїть?

В першу чергу Київська міська державна адміністрація (профільний заступник Голови КМДА, керівництво контролю за благоустроєм, з питань регуляторної політики та видачі документів дозвільного характеру, торгівлі та побуту), правоохоронні органи та безперечно прокуратура!

Що буде з тим хто встановить МАФ біля Адміністрації Президента, Верховної Ради України чи Кабміну чи тієї ж КМДА? Невже його також не знайдуть та ще видадуть необхідні документи та дозволи?

Ось фото, що демонструє на що перетворилося колись доволі гарне місце завдяки гідному хазяйнуванню…
Електроенегрія? В Україні не має цим проблем, "підключайся"..


Це дерево точно не виросте...


Ніхто вже нічого не приховує...Аренда!


Смітник і бруд...


А це МАФовіз...

Цікаво чи протрималися б ці МАФи, як би в будинку, наприклад, проживав Попов, Голубченко, Крамаренко, Кучук, Пузанов чи якийсь інший можновладець? Як би їм довелося спостерігати з вікон квартири громадський туалет під власними вікнами, смітник та нічні п’яні з’ясування стосунків.

Я направив фото кіосків майже до всіх авторитетних засобів масової інформації з проханням висвітлити конкретно цей «бардак», на жаль, це нікому не цікаво… Цікавіше, мабуть, писати «проплачені» статті про всяку нісенітницю…

Отже, кияни і гості столиці не купуйте нічого в кіосках, і цим самим не платіть в кармани чиновникам та правоохоронцям. Не давайте можливість на порушенні наших прав будувати бізнес! Адже, виключно тоді, коли торгівля в незаконно встановлених кіосках буде неприбутковою вони зникнуть, як і зявилися.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.