«Український вибір» нагадав вінниччанам про День космонавтики.

12 апреля 2013, 15:08
Мотивационный коуч, политтехнолог
0
249
«Український вибір» нагадав вінниччанам про День космонавтики.

З нагоди 52 - річниці прориву Людини у Космос, у Вінниці активістами «Українського вибору» було проведено просвітницьку акцію «Знаємо! Пам’ятаємо! Гордимось!».

Організатори переслідували благородну мету, нагадати нашим співвідчизникам про видатну сторінки спільної історії народів колишнього Союзу – політ Юрія Гагаріна у космос.

 

Здобутки, які підняли нашу державу до рівня провідних космічних країн світу, на думку учасників акції,  не повинні бути забутими та занедбаними. Вінниця і космонавтика нерозривно поєдані історією. Й сьогодні у місті, де розміщувався штаб ракетної армії, живе багато ветеранів космонавтики, які будували Байконур, брали участь у запусках космічних кораблів, забезпечували розвиток високотехнологічного процесу авіаційного та ракетного виробництва.  

 

Окрім того, Вінниця є містом, серед Почесних громадян якого чотири людини, без яких освоєння навколоземного простору було б неможливим. Це звичайно ж перший космонавт Юрій Гагарін, визволитель Вінниці, єдина людина, двічі удостоєна звання Героя Радянського Союзу – за Велику Вітчизняну війну та політ у космос Георгій Береговий, генерал-полковник авіації Микола Каманін та командуючий 38 армією, яка визволяла Вінницю, згодом, – головнокомандуючий Ракетними військами стратегічного призначення Кирило Москаленко.

                               

На фоні цього, залишається не зрозумілим, чому адже місцева влада з року в рік чомусь планомірно замовчує цю подію? Адже це саме та віха нашого минулого, котра повинна надихати співвідчизників на звершення у майбутньому!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.