Вимагаємо звільнення Голови Одеської ОДА та його кадрів!

13 мая 2013, 23:59
журналіст
0
231

Саме такі слабкі ланки повністю дискредитують всю вертикаль виконавчої влади України! Ганьблять Уряд та Президента України!


Прем’єр-Міністру України Азарову М.Я.

Шановний Миколо Яновичу!
Журнал «Музеї України» змушений ще раз привернути Вашу увагу до анекдотичної ситуації в всесвітньовідомому Одеському музеї західного та східного мистецтва. Карикатурно повторюється сюжет довкола Нацзаповідника у Лаврі. Тоді була Гендиректор молода лікарша-терапевт і її заступниця – еротична фотомодель та Міністр ресторанний скрипаль… Завдяки Вашому втручанню, всіх було звільнено, за що окрема подяка!

Тепер є 30-літній лікар-венеролог, який чомусь призначений Начальником управління культури Одеської ОДА (з порушенням всіх існуючих Законів!) та його протеже – 30-літня власниця кафе, без відповідної освіти та досвіду, яку нахабно намагаються зробити директором головного Одеського музею. Це вже навіть не смішно!
Просимо Вас, як цінителя музеїв, терміново призначити перевірку дивних кадрових рішень в Одеській ОДА, та виправити помилки не дуже досвідчених людей! З відповідними оргвисновками…
Саме такі слабкі ланки повністю дискредитують всю вертикаль виконавчої влади України! Ганьблять Уряд та Президента України!
Просимо сприяти у поверненні до керівництва музеєм досвідченого і поважного професіонала В.Островського!
З побажаннями успіхів,
Редактор журналу «Музеї України» Віктор Тригуб
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.