Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протид

10 июня 2013, 11:17
журналіст
0
149

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії нелегальним розкопкам та обмеження цивільного обігу археологічних предметів – НЕДОЛУГИЙ!Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії нелегальним розкопкам та обмеження цивільного обігу археологічних пЧисельні загони «червоних слідопитів», що займаються пошуком і перепохованням загиблих солдат Другої світової війни, співробітники ряду військових, археологічних, історичних музеїв протестують проти прийняття Закону 2616 від 22.03.2013.

Під проектом підписи Кириленко В.А., Матіос М.В., Донія О.С., Бенюка Б.М.

У разі прийняття, цей Закон фактично блокує пошукову роботу на місцях колишніх боїв, знищить цілий напрям військово-патріотичного виховання, створить черговий прошарок непотрібних чиновників.

Приєднуємося до висновків археолога В.Манька:

«Проект закону передбачає:

1. Легалізацію колекцій, сформованих незаконним шляхом.

2. Надає чорним копачам механізм перекваліфікації археологічних артефактів у предмети побуту.

3. Повне відсторонення фахівців від процесу експертизи археологічних цінностей.

4. Надає колекціонерам механізм легального переміщення археологічних артефактів за кордон.

5. Надає чорним копачам можливість отримувати легальні ліцензії на чорний пошук.

6. Стимулює подальший розвиток «чорної археології» і чорного колекціонування.

7. Закон не досягає мети «протидії нелегальним розкопкам», а лише створює умови для їх легалізації, вибудовує систему чиновного контролю за чорним пошуком замість його ліквідації».

Просимо авторів законопроекту відкликати свої підписи і взагалі не розглядати те недолуге творіння грантожерів повністю скомпрометованого Центру розвитку музейної справи Фонду «Україна 3000»!

Застерігаємо від подальшої співпраці з справжніми розробниками проекту 2616 в рамках Комітету з культури і духовності Верховної Ради України, як діячів, які не користуються повагою і не мають довіри як у музейному, так і пошуковому середовищі, повністю зганьбилися співпрацею з колишнім Міністром культури Кулиняком!

Звернення надсилається для публікації у ЗМІ.Члени пошукових загонів, співробітники військових, археологічних та історичних музеїв України
http://sledopit.do.am/publ/1-1-0-412
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.