Сьогодні 22 червня...

20 июня 2013, 21:23
0
178
Сьогодні 22 червня...

22 червня 1941 розпочалася Радянсько-Німецька війна. Для когось вона Вітчизняна, для когось ні - це не важливо, від назви її сутність не змінюється, це насамперед війна...

22 червня 1941 розпочалася Радянсько-Німецька війна. Для когось вона Вітчизняна, для когось ні - це не важливо, від назви її сутність не змінюється, це насамперед війна.Війна дурна. Жорстокість і всесвітня дурнота, прославлена тисячоліттями книжної брехні і кровожадних дурощів, перетворюють мене в щось гірше, дурніше і страшніше за дикого звіра.(Олександр Довженко)
Мій дід - Боженко Микола Федорович, в травні 1941 повернувся з військової служби (точніше з Зимової війни (1939-1940), де був розвідником-артелеристом) і вже 22 червня відбув на нову війну. Боронив Київ, Корестень, брав участь в рукопашних боях. Восени 1941 року під Ніжином потрапив в полон (Офіцери порозбігалися(с)). Визволений в 1945 американцями і відразу відправлений на схід тепер вже на третю війну проти Японії. Додому повернувся в 1947 році. 
Все своє життя він памятав жахіття війни. Немає там нічого красивого і величного. Війна це кров та бруд. А найдивніше він та інші ветерани-фронтовики поводили себе 9 травня, вони не святкували, не виголошували пафосних промов, не говорили про героїзм - просто стояли та мовчки дивилися, дивилися на обеліски з викарбуваними іменами тих хто не повернувся, дивилися та мовчали в память про тих що так і не прийшов до рідних домівок після червневого ранку 1941 року...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.