«Фешн» – шоу в судах.

21 июня 2013, 12:17
0
204

Більшість працівниць: і судді, і помічниці, і секретарки здебільшого розважають натовпи страждальників в чергах під дверима кабінетів своїм зовнішнім виглядом.

При згадці в розмові слова «суд», пересічний громадянин внутрішньо виструнчується, підтягується і насторожується. Адже, це не дуже приємний заклад, як і сама процедура – не розважальне та бездумне шоу.

Останні два роки доволі часто доводилось бувати у справах у судах Києва та області, і вдалося помітити, що шоу добралось і до цих суворих закладів.

Не будемо брати до уваги основну частину – судовий процес, який в наш час, вже сам по собі, виглядає фарсом.

Але те, що діється навколо нього, виглядає також досить химерно – таким собі «фешн» – шоу анти смаку та втрати доцільності.

Більшість працівниць: і судді, і помічниці, і секретарки здебільшого розважають натовпи страждальників в чергах під дверима кабінетів своїм зовнішнім виглядом.

Суперпідбори та платформи, мікро — та мініспідниці і декольте, масивні та дорогі прикраси, вечірній крій та тканини.

Ні строгості, ні робочого настрою, ні відповідності контексту.

Задня (філейна) частина демократії, а, скоріше повної розбещеності та падіння нравів до глибокої темної прірви під солодким соусом «Свобода та вседозволеність».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.