Тарас Чорноіван — представник “Партії Снайперів”, або що таке авторське право

19 июля 2013, 12:49
Владелец страницы
0
238
Тарас Чорноіван — представник “Партії Снайперів”, або що таке авторське право

Літературна творчість та політичний фольклор завжди залишалися прерогативою більшості вітчизняних громадсько-політичних активістів.

Літературна творчість та політичний фольклор завжди залишалися прерогативою більшості вітчизняних громадсько-політичних активістів. Чи не всі законотворці, нардепи, політичні аналітики-журналісти займаються літературною діяльністю — такі собі письменнки-фантасти з утопічними поглядами на майбутнє. От ми напишемо, а хтось хай реалізує купу наших фантазій. А коли знаходиться людина, здатна взятися за справу, починається полеміка навколо авторських прав — ви нас, мовляв, грабуєте ідеологічно.

Нещодавно було стоворено нову політичну силу - “Партію Снайперів”. Усім був відомий до того гумористичний проект Віктора Тригуба “Маленька Партія Снайперів”. Але одразу ж наголосимо на різниці. Ми — політична партія, ви — жартівливий проект. Слідувати утопічним задумам по типу розстрілу президентів-депутатів-суддів у буквальному сенсі слова не збираємось. В такому разі для нас усі країни з адекватним керівництвом миттєво закрили б кордони. Досвід Білорусі і конвенції ООН ні про що не говорять?

“Партія Снайперів” іде іншим шляхом — ми не партія авторитарних убивць, наш шлях — демократія. Не лібералізм, не толерастія, а адекватне управління здоровим державним організмом. Партія снайперів погоджується на політичну амністію бидло-еліти, яка визнає свої помилки та піде на співпрацю. Ставити до стінки під приціл гвинтівки в буквальному сенсі ми нікого не будемо.

“Партія Снайперів” Тараса Чорноівана — це не народний фольклор, а політичний проект зі свідоцтвом про державну реєстрацію від 21.09.2012. Авторські права належать Тарасу Чорноівану, а з приводу достовірності заяв на право володіння партією Віктором Тригубом ми сильно сумніваємось. Окрім того, назва партії, як стало помітно, відрізняється, “Партія Снайперів” та “Маленька Партія Снайперів” - різні речі. Тому робити з цього резонанс не потрібно. Чи питається Петро Симоненко у Леніна чи Маркса права на користування назвою “компартія”?

Тому Віктор Тригуб не має відношення до партії. Реалізовувати власні програмні положення ми, звісно ж, будемо. А що зробили Ви, пане Тригуб, для реалізації свого проекту, якщо він навіть не був офіційно зареєстрований? Історія має безліч прикладів, коли назви та винаходи, придумані одними людьми, втілювались у реальність іншими, змінювались, коригувались, проте реалізовувались. Тому називати “Партію Снайперів” псевдо-партією не те що недоречно, а й взагалі безглуздо. Офіційно зареєстрований проект веде роботу з однодумцями, активістами, які збирають підписи на підтримку політичної сили, співпрацює з професіоналами для написання програми — це не дитячі вигадки, а робота цілого колективу однодумців.

Ваш жарт, пане Тригуб, надихає поетів і музикантів, наша партія — відповідальних людей зі сформованим політичним світоглядом, стійкою позицією. Ваш жарт був створений для того, щоб тішити самолюбство “кухонних терористів”? Годі нити, наш проект спрямовує зусилля своїх активістів на реалізацію ідеологічних розстрілів, а не фантазій політичних романтиків по типу: “дайте мені десяток набоїв і я наведу в країні лад”.

Програма “Партії Снайперів” Тараса Чорноівана — це не проект номер нуль — це робота відповідальних людей. А чи зверталися Ви, пане Тригуб, при написанні своєї жартівливої програми до кваліфікованих спеціалістів та юристів? Що Ви мали на меті, нафантазувавши партію-вигадку та її програмні положення? Планували народний саботаж? Чи думали, що вигадка сама по собі реалізується? Зібрали хоча б з десяток однодумців? Здається, Вами було описане здивування від того, скількох прихильників “снайперських ідей” знайшла Ваша вигадана партія. Отож, коли з'являється реальна сила, яка не є політичним балаболом, вас розбирає щось на кшталт заздрості. Потрібно діяти, а не хвалитись політизованим жартом на просторах Інтернету, чим ви успішно займаєтесь. Боїтеся влади та СБУ — тоді й узагалі не варто було показувати своє геройство в мережі.

Тарас Чорноіван не береться представляти комедійний проект Віктора Тригуба. Будь-яка полеміка і дискусії недоречні. Партію створено, офіційно зареєстровано, активісти збирають підписи та працюють над програмою. Жартувати ніхто не збирається. Ідей ніхто не крав. “Партія Снайперів” стає серйозним політичним проектом з планами на майбутнє. І оправдовуватись перед кимось “Партія Снайперів” не збирається.

Вас, пане Тригуб, налякали працівники СБУ лише раз, після чого ваша “бурхлива” діяльність, пов'язана зі снайперськими ідеями, вщухла. Дякуємо за слова підтримки з приводу ситуації з судовою тяганиною Тараса Чорноівана. Проте припиняти діяльність партії ми в ЖОДНОМУ випадку не станемо. Можете різати свиней на сало та гіпотетично посилати кулі в лоб неприятелів, ваша діяльність ні ситуації не змінить, ні “Партії Снайперів” не зашкодить реалізовувати поставлені цілі.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.