Екстремізм як інструмент опозиції та іноземних спецслужб. "Чорний комітет"

23 июля 2013, 06:38
0
988
Екстремізм як інструмент опозиції та іноземних спецслужб.  Чорний комітет

Натовпи молодиків в масках з коктейлями Молотова в руках. Погроми державних установ, супермаркетів та приватних помешкань. Підпали автомобілів.

Натовпи молодиків в масках з коктейлями Молотова в руках. Погроми державних установ, супермаркетів та приватних помешкань. Підпали автомобілів. Можливо, зараз в когось це викликає захоплення. Особливо, якщо спостерігати за цим у теплому кріслі, гортаючи Youtube, а не за вікнами рідного міста. Але це не хроніка чергового масового заворушення в Європі, а реальний сценарій, який заплановано реалізувати в Україні. Реалізатором цього сценарію по дестабілізації ситуації в державі є  організація під назвою "Чорний комітет".

"Чорний комітет" виник в 2009 році з колишніх членів ультраправих організацій і вже з початку свого заснування відзначився рядом екстремістських акцій, зокрема атакою димовими гранатами  РДГ-2ч Київради. Режим Ющенка-Тимошенко з крізь пальці дивився на витівки юних екстремістів з надією в подальшому використати їх у власних інтересах. Зрештою так і сталося. "Чорком", як називають його самі екстремісти, не можна назвати повноцінною організацією. Відсутність формального керівництва і структури дозволила їм у досить швидких термін створити розгалужену мережу малознайомих між собою "активістів". Однак більшість "активістів" не люблять публічних акцій і сором'язливо ховають свої обличчя під масками, або взагалі ігнорують публічність. І на це є свої причини. Адже на початку 2011 року Україною прокотилася серія підпалів офісів Партії регіонів, більшість з яких була організована "Чорним комітетом". Далеко не всі із виконавців підпалів понесли заслужене покарання. До відома: останній підпал стався у 2012 році уЛьвові.
У 2011 році почалися перші контакти лідерів "Чоркому" з представниками "Батьківщини". В той час керівництво "Батьківщини" розглядало план дестабілізації ситуації по всій державі на випадок арешту Тимошенко і було зацікавлене в співпраці з подібними екстремістськими рухами. Були досягнені попередні домовленості. Але плани змінило те, що арешт частини "чоркомовців" відбувся раніше, ніж арешт Тимошенко.  Кримінальна справа і умовні терміни для "активістів" змінили характер діяльності організації – орієнтація публічну легальну діяльність,  присутність у ЗМІ, проведення розклейок листівок та наліпок, малочисельні напівзаконні галасливі акції протесту. Під час виборів "Чорком" займався поширенням "чорнухи" та організацією дрібних провокацій на замовлення окремих кандидатів від опозиції.

В кінці 2012 року відбулася зустріч одного з лідерів "Чоркому" Богдана Тицького з Олександром Турчиновим та Віктором Олійником. "Батьківщина" взяла на себе зобов'язання здійнювати політичне прикриття діяльності "Чорного комітету"  в обмін на нагнітання в суспільні радикальних настроїв та провокацій сутичок з правоохоронними органами. Актив "Чоркому" був забезпечений посвідченнями "преса", партійними квитками різних опозиційних партій і навіть посвідченнями помічників народних депутатів на громадських засадах. Сам Тицький отримав від Турчинова ставку і навіть не приховує від свого близького оточення, що працює на Турівській.

14 січня 2013 року в Сумах засудили чотирьох "автономних націоналістів", які тісно співпрацювали на місцевому рівні з "Чорним комітетом". Двоє з них (Пісарцов і Данілов) отримали позбавлення волі за підпал гуртожитку з іноземцями (як бачимо, підпали є провідним методом "підпільної боротьби"). Інші двоє (Ганненко і Никоненко) є авторами скандально відомого графіті Януковича з простреленою головою.

18 січня 2013 р. в посольстві Королівства Нідерланди відбулася таємна зустріч Б. Тицького, народних депутатів від "Батьківщини" та "Свободи" з послом Нідерландів Пітером Яном Волтером . За результатами зустрічі Королівство Нідерланди через свій фонд надало 30 000 євро на діяльність "Чорного комітету". Пріоритетами визначено нагнітання в суспільстві агресивних настроїв до особи Президента України та підрив довіри до правоохоронних органів з метою організації в подальшому в Україні масових заворушень, що будуть супроводжуватися грабежами та насильством. В свою чергу Нідерланди зацікавлені у дестабілізації ситуації в Україні з метою введення миротворчого контингенту та розміщення в подальшому в Криму військово-морської бази. Саме за таку невелику суму опозиціонери та "антисистемна опозиція" зрадили національні інтереси Української Держави.

Отримавши кошти, "Чорний комітет" розгорнув активну діяльність про розбудові власної мережі в регіонах України,  пропаганді справи "сумських графітчиків" і зображення, яке символізує насильницьку смерть Віктора Януковича. Паралельно відбувається правова та фізична підготовка активістів, організовуються глибокозаконспіровані тренувальні табори.

Весною 2013 року під час однієї з поїздок до Криму лідерів Чоркому Б. Тицького та О. Лазаренка затримали працівники Служби безпеки України. Однак завдяки оперативному втручанню народних депутатів від "Батьківщини" активісти відбулися легким переляком та конфіскацією незаконних предметів. Згодом цей невинний інцидент був роздутий у ЗМІ як неймовірні репресії. Тобто на думку журналістів СБУ має лише спостерігати за діяльністю філій іноземних спецслужб на території України, а будь-яке втручання на захист національних інтересів є політичними переслідуваннями! Подібна істерія розпочалася, коли в Україну було заборонено в'їзд ще одному з лідерів Чорного комітету, громадянину Російської Федерації Ю. Барабашу.

Хотілося б сказати кілька слів журналістам. Невже ви думаєте, що у разі широкого народного бунту вас захистять хунвейбіни-чорнокомітетчики?  Шановні "опозиціонери" чи підготували ви шиї для гільйотини, яку на вашу голову буде опускати студент першого курсу філософського факультету? Принаймні він знає, що революція пожирає своїх батьків. А чи пам'ятаєте про це ви?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Чорний Комітет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.