Сдєлал дєло - гуляй смєло!

23 июля 2013, 09:26
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
169

Ніхто з лідерів опозиційних партій не виступив проти арешту ініціатора Врадіївської ходи

Шевченківський райсуд Києва засудив до десяти днів арешту ініціатора Врадіївської ходи Василя Любарця за порушення правил проведення мирних зборів.

Як повідомляє Радіо Свобода, таке рішення оголосив суддя Анзор Саадулаєв.

У відповідь Любарець оголосив голодування. Кілька активістів, які його підтримували, також приєдналися до цієї акції.

Раніше інший суддя Шевченківського суду за таким же обвинуваченням виправдав Любарця, не знайшовши складу правопорушення.

Міліція склала проти активіста два протоколи за звинуваченням у порушенні правил проведення мирних зборів, але в різні дні: 19 і 20 липня.

Акція "Врадіївська хода" розпочалася 7 липня після групового зґвалтування 29-річної жінки на Миколаївщині, яка впізнала в нападниках двох місцевих міліціонерів. Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко назвав цю акцію "політизованою".


Отже, "Врадіївська хода" закінчилася закономірно -- одного з її ініціаторів і активного учасника заарештовано, а від лідерів опозиційних партій, які всю дорогу примазувалися до акції та активно піарилися на її тлі, стосовно цього нічого не чути. 

Щоправда, заради справедливості зауважу: сьогодні "Батьківщина" таки розродилася беззубим прес-релізом, в якому вустами нардепа Павла Петренка "вимагає" від генпрокурора Пшонки не допустити незаконного обмеження волі для пана Любарця. "Генеральний прокурор повинен особисто втрутитись у ситуацію, коли громадян України нахабно позбавляють їхнього конституційного права на свободу та особисту недоторканність, на свободу мирних зібрань, і до цього процесу безпосередньо причетні судді та працівники правоохоронних органів", -- гнівно стверджує пан Петренко, який, втім, ніяк не пояснює, яким чином генпрокурор може вплинути на рішення суду, що вступило в законну силу.

Але в цій ситуації цікаво інше. Де Яценюк? 

Де Кличко зі своїм однопартійцем, новоявленим комісаром Катані Капліним, який ще нещодавно вихвалявся, що витратив всю депутатську зарплату на харчування учасників ходи? 

Куди, зрештою, подівся Тягнибок?

Невже всі троє лідерів опозиційних партій, як кажуть злі язики, проводять роботу з виборцями закордонного округу замість того, щоб закликати народ на штурм ізолятора тимчасового затримання, масові акції непокори  та показові самоспалення? Не вірю! :)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: опозиція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.