Катастрофа Греції в ЄС

31 июля 2013, 14:41
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
229
Катастрофа Греції в ЄС

Греція повинна шукати союзників, аби зупинити власну національну катастрофу та катастрофу по всій Європі.

Греція повинна була покинути єврозону на початку 2010 року. За три з половиною роки зі своєю національною валютою країна була б в змозі поновити власну конкурентоздатність і не опинитися в драматичній ситуації майже цілковитого знищення національного суверенітету ніким не обраними інститутами та персоналіями ЄС/

Греки повинні були зрозуміти лише одну істину, що перебування в пекельній машині структур євро стало ключовим для примушення величної нації стати на коліна.

Грецію врятувати вже неможливо. Ситуація стала відверто небезпечною. «Трійка», немовби знущаючись, кидає декілька мільярдів доларів на так званий черговий «порятунок», роблячи ситуації ще складнішою.. При цьому, всі знають, що майже все з тих сум йде до банківських установ. Грекам залишаються жебрацькі подачки та люті звільнення. ЄС «перебило хребет» грецькій нації й саме це є основою її так званої політики «внутрішньої деномінації». Дефолт весни 2012 року залишив невиліковний слід по цілій Європі.

Але емісари з інститутів та країн ЄС – архітектори політики «випаленої землі», вже просто погрожують Греції та її народу – ні кроку відступу. Покарання – припинення фінансування.

Всі чудово розуміють, що стан безнадійний та безконтрольний. Борг Греції не може бути повернений. Борг та дефіцит бюджету повністю вийшли за штучні межі, встановлені кредиторами. Міністр фінансів Німеччини під час візиту до Афін прямо погрожував національному уряду, що другої реструктуризації – чергового дефолту – не буде. Всі знають, що це брехня. Чекають результатів виборів у Німеччини. Після них послідують дії та рішення, які вразять всіх. До них вже готуються.   

Греції, як і багатьом іншим, буде запропоновано зовсім небагато. Або, майже припинення існування національної, суверенної держави, або вихід з ЄС. Нинішня грецька верхівка, яка тотально зрощена з євросоюзівськими структурами, свій вибір зробила вже давно та остаточно. Але її легітимність неймовірно послаблена. Більшість у грецькому парламенті лише у 3 голоси. Питання близького майбутнього в її краху.

Майже фашистська партія «Золотий світанок» впевнено набирає голоси. ЇЇ потенційний правлячий партнер по майбутній коаліції – ліва СІРІЗА, майже випереджає урядову «Нову демократії». Колись легендарна ПАСОК, скоріш за все, до нового парламенту не потрапить.

А тло для передвиборчих перегонів буде наступним. В країні, яка потерпає від економічної депресії, що триває шостий рік, рівень недовіри до Європейського Союзу складає 80 %.  69 %. греків песимісти  щодо майбутнього ЄС. Шансів розвернути цій тренд немає, можливо, лише навпаки. Правлячі грецькі політики та їхні союзники в ЄС будуть намагатися зробити все, щоб зламати і політичний спротив греків. Вони свій шлях обрали. З демократією він не має майже нічого спільного. А що мав спільного з демократією декрет про закриття найбільшої радіостанції Греції?

Греція повинна шукати союзників, аби зупинити власну національну катастрофу та катастрофу по всій Європі. Якщо це не вдасться зараз, це трапиться в будь-якому випадку, але в значно драматичніших умовах. Негайний крок повинен зроблений без вагань – вихід із зони євро. Краще це зробити разом всім тим, хто став жертвами політики «європейського порятунку», брутально впровадженої ЄС.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.