Исключительно для почитателей "Украинского выбора"

23 августа 2013, 10:49
0
278

Помічниця Віктора Медведчука - наркоторговка

Не раз доходили чутки, що знаменита помічниця Віктора Медведчука, журналістка Оксана Шкода у свій час відсиділа чималенький строк у тюрмі. 
Чутки стверджували, що сиділа Оксана Шкода не за якесь дрібне шахрайство, а за розповсюдження наркотиків, при чому в особливо великих розмірах. 


 Було проведено спеціальне розслідування, і ми з великою втіхою представляєм шановним читачам його результат.5 років 6 місяців по статті 229-1, частина друга.


Беручи до уваги, що суд дав Шкоді більше п'яти років, значить, у складі її злочину було або залучення у наркоманію неповнолітніх, або вона розповсюджувала наркотики у школах, або оперувала великими партіями, або торгувала особливо небезпечним зіллям, або притягалася за цей злочин не вперше. Про ці подробиці, ми гадаємо, Оксана Шкода може розказати і сама, якщо хто спитає.

Для тих, хто, можливо, не в курсі щодо цієї визначної особистості: Оксана Шкода - не просто якась пересічна журналістка, яка змогла задружитися з самим путінским кумом. Вона є послідовною прибічницею "Русского міра", і постійно працює проти України в усіх можливих анти-українських організаціях, від вітренківського ПСПУ та "Євразійського союзу" і до "Українського вибору" включно.А це з Добкіним і зверніть увагу на їого очі.

Кому цікаво, можна зайти на сайт.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.