“Ділом, а не словом” гасло борців за порятунок столиці.

28 августа 2013, 08:45
0
185
“Ділом, а не словом” гасло борців за  порятунок столиці.

26 серпня вступили у боротьбу за чисте довкілля «Всеукраїнського парку борців за свободу і незлежність України» небайдужі кияни та всі хто прагне безбечного та екологічно чистого життя.

Ділом, а не словом” гасло борців за порятунок столиці.

26 серпня вступили у боротьбу за чисте довкілля «Всеукраїнського парку борців за свободу і незлежність України» небайдужі кияни та всі хто прагне безбечного та екологічно чистого життя.

Метою заходу стала активізація та залучення громади міста до проблеми екологічного стану парку.


Всеукраїнський парк борців за свободу і незлежність України мальовничий куточок столиці нашої держави, та вже сама назва говорить за себе — треба боротися та прагнути кращого. Так активісти спільними зусиллями прибрали близько 2 га території парку, 15 сміттєзвалищ та близько однієї тони сміття.

В заході прийняло участь 15 активістів, серед яких були лідери організації «Зробимо Україну чистою» та ініціативна група Деснянського району. Генеральним спосором акції стала Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів НОВА ЛІНІЯ, яка надала інвентар та екіпірування для прибирання.

Зі слів координатора заходу Павлова Сергія: «За мету ми ставили зміну ситуації в парку та відношення громади до екологічного стану зони відпочинку. Цим заходом розпочато перетворення «парку сміттєзвалища» на «парк екологічного відпочинку». Справа в тому, що в Деснянському районі мало зон відпочинку, але вони засмітчені та непридатні до відпочинку».

Андрій Хрутьба, координатор "Зробимо Україну чистою" в Києві : «Ситуація загрожуюча, можна сказати катосрофічна - сміття скупчується всюди де тільки можливо. Не зрозуміло чим керуються люди створючи свалки? Як можна відпочивати, якщо навколо тебе «сміттєва галявина», купа пластику, скляних пляшок? Купатися в річці взагалі моторошно, не знаєш яка тварюка звідти винирне. Нажаль, цьому сприяє відсутність в парку смітників та контейнерів для сміття, справа не в тому що їх не вистачає, вони взагалі відсутні! Парк дуже гарний, чудове місце для відпочинку ,але його треба створити своїми руками, справу розпочато. Сподіваюся наступного разу до акції долучатиметься більше активних людей».

На думку організаторів, спільні маленькі дії багатьох приведуть до великого результату. Тому подальшому плануеться спільно з департаментом з благоустрію КМДА, організацією “Зробимо Україну чистою” та за підтримки мережи гіпермаркетів НОВА ЛІНІЯ привести парк до ладу.

Наступний захід відбуватиметься 14 вересня, о 9.00. Кожен бажаючий може приєднатися до акції, подробиці акції: http://vk.com/park_troeshina

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.