Київські двори.

11 сентября 2013, 10:17
0
479
Київські двори.

Через півроку після мого першого «звернення», вулицю Івана Сергієнка відремонтували «капітально». Тепер вона, мабуть найкраща в Дніпровському районі!))

Життя показує, що найбільшим подарунком для чиновників сьогодення є пасивність людей, зневіра у будь-якому можливому вирішенні проблеми і байдужість.

Дуже цікавим підтвердженням цьому є наступна історія, «Історія однієї вулиці», як її називаю я J.

У столиці є вулиця Івана Сергієнка в Дніпровському районі. З 11 по 23 будинки – це житлові п’ятиповерхові будинки, які знаходяться поряд з проспектом Гагаріна, Ленінградською площею, Дарницьким трамвайним депо. Це особливо непримітний мікрорайон «Cоцмістечко», який виявився забутий нашими чиновниками.

Так ось, подвір’я цих будинків нагадували результати післявоєнних період. Ями та місцями взагалі відсутнє колишнє асфальтове покриття визивають просто жахливе враження! Так, це не центр міста, але ж це столиця європейської держави, того, до чого ми так прагнемо!!!

Аналогічна ситуація по всьому Дніпровському району та Києву взагалі. Якщо влада терміново не приділить увагу цьому питанню, то рано чи пізно швидка та інший транспорт просто не зможуть потрапити на територію житлових багатоповерхівок, а це вже може призвести до тяжких наслідків….

Ось пару фото.Така картина, яка триває вже майже десятиліття скоріше за все влаштовувала усіх: мешканців та власників автівок, що намагаються рухатися серед цих ям, які, можливо, і лаяли владу десь на кухні власних квартир, але для вирішення цього питання ніяких дій не приймали. Звичайно це все абсолютно влаштовує керівництво комунальних служб і т.д. у яких начебто ніколи немає коштів …

Побачивши «муки» пенсіонерів та мам з дитячими візочками віришили не прирівнюватися до філософського рівня життя більшості людей що живуть за принципом «моя хата з краю» та зайнятися вирішенням питання ремонту прибудинкових територій, не тільки там де проживаємо, а фактично всієї вулиці, а це аж 7 будинків!!!).

Перше, що я зробив, це направив фото + запит на отримання публічної інформації до КМДА (Київської міської державної адміністрації) з проханням надати мені відомості: у кого на балансі перебуває це все «добро» та коли планують його ремонтувати. Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь повинні надати у 5-денний термін (робочі дні). Запит можна направити електронною поштою, форма якого є на сайті КМДА.

У відповіді мене поінформували, що протягом 2013 року планується здійснити ямковий ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій усіх будинків.

Друге. Не чекаючи коли пройде 2013 рік направив заяву до голови КМДА, Попова О.П., з проханням доручити відповідним структурним підрозділам та службам:

1) провести комісійне обстеження прибудинкових територій цих будинків;

2) надати відповідні приписи балансоутримавачу будинків щодо усунення «недоліків»;

3) cкласти прокол про адміністративне правопорушення відносно посадових осіб за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, відповідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Звичайно, що відповідь, яку я отримав не містила інформації по суті поставлених питань, а лише було зазначено, що «на зазначених територіях необхідно проводити капітальний ремонт, який повинен виконується за бюджетні кошти, в межах програми по відновленню прибудинкових територій на наступні роки. Тобто, фактично – ніколи!!!

Третє. Написав скаргу на відповідь Дніпровської РДА, щодо розгляду заяви не по суті поставлених питань. Тільки тоді деякі працівники комунальних служб «зашевелилися».

Призначили час проведення комісійного обстеження на 11 годину 22 липня, до цього час засипали «крошкою» ями біля трьох будинків і вирішення питання знову «померло».

Потім я взернувся до редакції сайту Сегдня.ua, які опублікували «новину» про наші двори, що дало певний вплив на чиновників)).

Повний ФОТОЗВІТ по ремонту прибудинкових територій!

Так вони виглядають сьогодні. Тепер діти можуть кататися на роликах та самокатах, швидка допомога зможе потрапити у двір, молодим мамам з колясками не треба стрибати по ямам та вибоїнам.Висновок: на власному прикладі хочу показати, що боротися за свої права та інтереси потрібно, і це обов’язково принесе позитивний результат. Робити потрібно це не хаотично, а направлено і набратися терпіння, бо такі питання швидко не вирішуються.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.