Убогі розумом та духом

26 сентября 2013, 14:40
0
232

"Славних прадідів великих, правнуки погані.." (Тарас Шеченко)

Знищення 25 вересня пам’ятної дошки видатному українському мовознавцю, історику літератури та критику інакше як «варварством» та наругою над власною історією і культурою не назвеш. Яка може бути Європа після цього?!

Сучасні «антіхвашисти» вірні сини «совка», убогі розумом та духом люди, про яких Шевченко писав не інакше як «раби підніжки грязь Москви» - ці «малороси» без власної думки, історії та культури думають стерти з нашої історичної свідомості людини що зробила чи не найбільше для дослідження української мови та літератури в ХХ ст.. «Дурень думкою багатіє», хай думають, ніщо і ніколи так не популяризувало українських діячів як їх переслідування і цькування. Степан Бендера, Іван Мазепа, Микола Хвильовий – люди-символи України, стали ними не стільки завдяки своїй подвижницькій діяльності, а багато в чому завдяки гонінням з боку більше своїх «братчиків-малоросів» обмежених та здичавілих «вєрних сынов» спочатку «царя-батюшки», а потім «партії-матушки», ніж отої  «Сухарєвкі», «Клязьми» яку так висміював Гоголь, щиро та відчайдушно ненавиділи Тарас Шевченко та Панько Куліш, від якої закликав йти «Геть» Микола Хвильовий (справжнє прізвище Фітільов).

І Бог їм суддя цим «народним обранцям», як сказав ініціатор встановлення пам’ятної дошки Роман Керемський:

- Я знаю одне, що Шевельов зробив стільки для розвитку української мови, українського народу, що решта все це, ну як сказать - возня у кучі гною.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.