ЗВЕРНЕННЯ колегії Міністерства внутрішніх справ України до особового складу

4 октября 2013, 07:15
0
30
ЗВЕРНЕННЯ колегії Міністерства внутрішніх справ України до особового складу

7 лютого 2012 року, на відеоселекторній нараді керівництва МВС України Віталій Захарченко оголосив звернення колегії МВС до особового складу відомства та чи багато що змінилось за останній рік?

"Криміногенна ситуація в Україні залишається досить складною. Кризові явища в економіці супроводжуються нарощенням суспільних суперечностей. При цьому велика їх кількість залишається нерозкритою. В окремих регіонах значно ускладнилася ситуація з попередженням злочинних посягань на життя і здоров’я громадян. У структурі злочинності домінують майнові посягання. Загострюється проблема вчинення злочинів у громадських місцях, насамперед розбійних нападів і грабежів. Значними є тіньовий сегмент економіки, розповсюдженість корупційних проявів. Неадекватними криміногенним реаліям є зусилля щодо протидії наркозлочинності. Не відповідає вимогам сьогодення стан боротьби з організованою злочинністю. Зростає неповага до Закону в дитячому та молодіжному середовищі. Продовжують мати місце ганебні випадки порушення прав людини в діяльності органів внутрішніх справ.

Злочинність стала однією із загроз національній безпеці держави. Таке становище зумовлює численні звернення громадян за захистом до державних органів і вимагає рішучої активізації заходів протидії злочинним проявам усіх видів."

Виходячи з цього особовому складу органів внутрішніх справі було поставлено конкретні завдання. Та чи виконуються вони?

Ось головні моменти:

максимально наблизити свою діяльність до потреб громадян;

рішуче і безкомпромісно протидіяти злочинності та корупції;

кожному на своїй посаді забезпечити бездоганне виконання службових обов’язків (Врадіївка показала зовсім протилежне);

не допустити політизації діяльності органів внутрішніх справ (тобто допускають таку можливість?);

створити в міліцейських колективах атмосферу нетерпимості до порушення прав і свобод громадян (мабуть головне завдання);

виховувати нове покоління працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ, справжніх правоохоронців ХХІ століття (гортаючи сторінки в соцмережах можна розділити стурбованість цим питанням);

своїми діями досягати нового сприйняття міліції в суспільстві (та тут вже таке сприйняття, що далі нікуди).

Круто закінчили звернення: Любіть Україну, служіть Україні! (а чому не Українському народові?!)


Текст звернення частково запозичений з сайту:

http://www.naiau.kiev.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.