В Запоріжжі міліція вбиває затриманих для покращення статистики

10 октября 2013, 09:52
0
247

В Запоріжжі, в Комунарівському райвідділі, вбили 19-річного хлопця - Дмитра Поздєєва

Все почалося 01 жовтня. Місцеві ЗМІ підняли тему по загибелі затриманого в Комунарівському райвідділі  Як повідомив сайт МВС в Запорізькій області - смерть наступила в наслідку хвороби серця. 

Але нестиковки почалися із самого початку. Спочатку міліція та лікарі швидкої не змогли домовитися де померла людина:міліція наполягала, що затриманий помер в машині швидкої, а лікарі - людина була вже мертва тоді, коли вони приїхали. Після довготривалої розмови лікарі визнали, що людина померла у них. Потім лікарі ще визнали, що на тілі загиблого нема травм. Можливо міліція була дуже наполеглива, якщо лікарі пішли на таке.
Під час розмови з журналістами голова райвідділу обмовився про те, що загиблий перебував як затриманий  дві доби ,що суперечить Закону.
Далі стало ще цікавіше. З'ясувалося, що загиблий був спортсмен і ніколи не хворів на серце.

Те, що людину били з'ясувалося після того як друзі загиблого оглядали тіло в морзі. На тілі численні гематоми від тупого предмету. 

Ця жахлива інформація дійшла до обусмена і було заборонено ховати загиблого до з'ясування обставин загибелі. Але тіло поховали.

Після розмови з другом потерпілого, дізнався, що загиблого затримав наряд ППС ще 29 вересня. Хлопець був трішки напідпитку чим і притягнув міліцію. Його відвезли до райвідділу і от тут почалося. Коли міліціонери дізналися, що хлопець з Дніпропетровська,не місцевий, а ще і сирота, то одразу почали вішати на нього 19 справ дрібних пограбувань.

На мою думку, вони одразу зрозуміли, що за хлопця вступитися нікому і вирішили покращити свою статистику розкриття злочинів на кінець місяця. Били його, можливо, за межами райвідділу. Можливо під час слідчого експерименту, щоб це не попало на камеру спостереження. Але перестаралися-хлопець все підписав, але помер.

 Зараз ведеться прокурорська перевірка по цьому випадку. Прокуратура вилучила все відео з камер спостереження. Слідчий, який працював з померлим, від роботи не відсторонений, що вказує на те, що справу закриють і винних не знайдуть. Як кажуть, мертвому ми вже не допоможемо - давайте рятувати живих. Або вирішили рятувати честь мундиру. Але як можна рятувати те, чого вже давно нема.

 МВС це хворий організм і хвороба прогресує. Ніякі реформування-лікування не допоможуть, бо організм не хоче одужувати сам. МВС замість очищення усяке намагається прикрити своїх. Така поведінка МВС буде мати жахливі наслідки - міліцію ненавидять і , при нагоді, полонених брати не будуть.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.