МАРКOFF

24 октября 2013, 07:10
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
115

Чекаємо на гнівні коментарі російських чиновників та сюжети Діми Кисельова про утискання в Україні молодих перспективних лідерів, які борються зі злочинною владою за дружбу з Росією

Отже, Печерський райсуд Києва залишив лідера партії «Родина», колишнього народного депутата фракції Партії регіонів Ігоря Маркова під арештом до 20 грудня. Рішенню суду передували розборки Маркова з окремими депутатами від ПР через землю в Одесі, намагання перерозподілити фінансові потоки в місті на свою користь, позбавлення його саме за це (будьмо відвертими) депутатства, різка зміна риторики і намагання представити себе в ролі «жертви євроінтеграції», похвали від Юлії Тимошенко та обіцянки «порвати цю урку зубами» під час арешту. 

Тепер журналісти через адвокатів будуть засилати в СІЗО «маляви» з питаннями для інтерв*ю, мерзнути під судами та ловити погляд Макова з-за грат, одеські «буйні» штурмуватимуть місцеву ОДА і міліцію, начальник «Главтюрми» заперечуватиме слова адвокатів підозрюваного про нестерпні умови життя їх підзахисного, самі ж адвокати та дружина Маркова стануть відомими на всю країну. 

Буде все майже так, як було з Луценко, Іващенко і Тимошенко. Але й будуть деякі відмінності. 

По-перше, кримінальний авторитет Марадонна (як любить називати Маркова колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко) почуватиметься в тюрмі набагато спокійніше за того ж Луценко, Тимошенко і Іващенко. Щось мені підказує, що він швидко знайде спільну мову з мешканцями СІЗО. 

По-друге, за Маркова не заступиться Європа. Хіба те, що після багатьох образливих слів на адресу Януковича людину притягають за події шестирічної (!) давнини це не «вибіркове правосуддя»? Звісно, що вибіркове – воно ще більш вибіркове за суд над Тимошенко. Але гнівних реляцій Фюле та Ангели Меркель з приводу Маркова не буде. Тому що «Родина» кличе не туди, куди треба і тому, що реальний кримінальний авторитет. Саме звідси випливає і... 

По-третє, за Маркова заступиться Путін. У одному з блогів я вже писав, що Марков з його партією – найбільш небезпечний представник «п*ятої колони» Москви в українській політиці. Мені казали, що це, мовляв, звичайний дрібний бандюган з Одеси, і ніяк не політик, який не зможе потоптатися на проросійському електоральному полі. Так то воно так, але на відміну від Медведчука, Симоненко та Вітренко саме він має потенціал зайняти ту електоральну нішу, яка, безумовно, вивільниться після різкого повороту Віктора Януковича у бік Європи. В цьому контексті Юлія Тимошенко в одному зі своїх листів не просто так похвалила Маркова та назвала його «молодим харазматичним лідером». Президентські вибори Марков, звісно, не виграє, але при грамотному позиціонуванні та фінансуванні з боку Росії зможе перетягти на себе частину (навіть суттєву частину) проросійського електорату. Що буде вигідно, звісно ж, ображеному на Януковича Путіну і не менш ображеній на нього ж Тимошенко.

Тож чекаємо на гнівні коментарі російських чиновників та сюжети Діми Кисельова про утискання в Україні молодих перспективних лідерів, які борються зі злочинною владою за дружбу з Росією. Чекати, думаю, недовго.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Марков
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.