Заступником директора головного музею Міноборони призначили 23-річну білявку

4 ноября 2013, 08:05
0
13
Заступником директора головного музею Міноборони призначили 23-річну білявку

Міністр "на приколі" чи як? Там хоть хто небудь залишився при здоровому глузді!?

Таку ситуацію хочеться окреслити одним словом (і нехай мене простять порядні люди) - "пизд...ь"!

В 23 роки стати заступником Національного військово-історичного музею для такої особи дуже круто не дивлячись на те, що посада не така вже й вагома. Однак тихі та мажорні вулички Грушевського, Інститутської та сусідство з богемними закладами зробили своє діло. Потрібно ж донечці десь розважатись по-нормальному та входити у світське життя дорослих "мам" та "пап".

А от і відповідь на одне із запитань на ресурсі "http://sprashivai.ru/AnastasyaFurman": "Запитання. Что сейчас больше всего интересует людей? Її відповідь.  Как бы побольше зарабатывать и поменьше работать" Що тут ще можна додати - у цій країні бля...ь ніколине буде порядку до тих пір, доки перестануть нахабно плювати в очі людям і за маскою щорих намірів ховати свою страшну потвору.

Музей то не продадуть хоча зрозуміло що переформатують щось то це точно!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.