ВЛАСЕНКО-ОКУНСЬКА: ПІСЛЯМОВА…

15 ноября 2013, 11:42
0
245
ВЛАСЕНКО-ОКУНСЬКА: ПІСЛЯМОВА…

Років п’ять тому на бігбордах міста красувалась мила білявка з жорстким поглядом, яка пропагувала новомодний рух «жінок-розлучниць» під назвою «Я – сильна!».

Впізнавши на ньому пані Марго Червоненко та пригадавши перипетії її розлучення з відомим політиком та бізнесменом, подумалось: "Дійсно, я сильна, я знаю, як обібрати свого чоловіка, політика, чиновника, бізнесмена, тощо". Кажуть, що тоді зібралася досить таки цікава компанія красивих піраній, яку консультувала донька широко відомого депутата-юриста. Депутатська донька набила гарно руку, та й зв’язки татуся допомагали обдирати чоловіків як липку. Ще тоді, багато хто з високопосадовців задумався про надійність оформлення бізнесу, нерухомості, рахунків на дружину. Потім був широко відомий процес розлучення олігарха Фірташа, менш відомий широкій публіці один кримінальний авторитет з дружиною.
І ось, Окунська-Власенко…
Не важлива суть про що, хто кому, і що і як… «Чужая семья потемки», про це знають тільки вони. А от олігархам, чиновникам, спортсменам та іншій братії при грошах варто задуматись. Навіть не про те, що оформляти на кохану дружину нерухомість, рахунки та інші активи, а пам’ятати слово, сказане в емоційному запалі, яке через декілька років може стати вагомим аргументом при певних обставинах. Коли в один чудовий день ваша кохана із спеціаліста, кращого знавця спа-салонів та курортів з’явиться у новій іпостасі видатної бізнес-вумен, яка тяжкою роботою досягла того, що ви мали необережність на неї переписати. А на останок пропоную всім і, рекомендую, поставити у якості рингтону на дзвінок від коханої пісню Лепсе та П’єхи «Она не твоя»;)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.