Зусилля влади і громади дають добрі результати

4 января 2011, 19:35
0
7

Зусилля влади і громади дають добрі результати

У Тростянці Сумської області започатковано антикризову гуманітарну програму. За ініціативи районної громадської організації Союз молоді регіонів України та підтримки влади, а також значних зусиль самого педагогічного та батьківського колективу СШ № 5 стало можливим впровадження проекту Створення різновікової групи продовженого дня на базі Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5, що став переможцем конкурсу Міжнародного фонду Відродження. Загальний бюджет проекту становить 99876 гривень. З них кошти фонду Відродження 67920 гривень, районні кошти – 31956 гривень.

28 грудня 2010 року в актовій залі відбулася презентація різновікової групи продовженого дня, створеної на базі СШ № 5. Група відкрита для дітей із малозабезпечених сімей у рамках зазначеного проекту. У презентації взяли участь голова районної державної адміністрації Олексій Миколайович Новохатський, голова районної ради Олександр Григорович Липченко, заступники голови райдержадміністрації Павло Роженко та Юрій Слабоспицький, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Касміна. Серед гостей були запрошені представники політичних партій, громадських організацій, батьки учнів.

"Відкриття групи продовженого дня – шлях до вирішення проблем виховання і навчання дітей з малозабезпечених сімей та важливий крок до надання якісних освітніх послуг у районі. Це – перша ластівка. У майбутньому плануємо відкрити групи продовженого дня при кожній школі", - наголосив у своєму виступі голова райдержадміністрації Олексій Новохатський.

Теплі слова вітань з нагоди важливої події та щирі слова вдячності на адресу ініціаторів, всіх учасників проекту лунали з вуст голови районної ради Олександра Липченко, заступників голови райдержадміністрації Павла Роженка та Юрія Слабоспицького, представника районної громадської організації"Союз молоді регіонів України" Оксани Слабоспицької, начальника відділу освіти Ірини Касміної і, звичайно, господарки освітнього закладу Олени Свірідової.

Гостей приємно вразили умови, створені для функціонування групи продовженого дня: зроблено капітальний ремонт приміщень навчальної, ігрової та спортивної кімнат, закуплено необхідні сучасні меблі та інвентар. Тут на кожному кроці відчувається реальна турбота про дітей – майбутнє нашої держави.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.