Відкритий лист до Гаранта Констітуції України В.Януковича

2 февраля 2012, 21:47
политик Копия Министерство Юстиции Ген. прокурору США. 6.iyulya 2010 U.S. Supreme Court got Zach. c / notice. let
0
13

Відкритий лист до Гаранта Констітуції України В.Януковича

Президенту України пану В. Януковичу

Великий Князь Любарт-Сангушко
Євген Олександрович
Репресований.
м. Харків-61039, вул. Кропивницького, 14,
тел: (057) 777-60-56
e-mail: Liubart1957@gmail.com
Lyubart1957@gmail.com
sangushko@rambler.ruДоброго дня Віктор Федорович!
Відкрите звернення через засоби масової інформації

Звертаюся до ВАС в п`ятий раз, як до гаранта Конституції України, дотримання законності та прав громадян в Україні.
Раніше я вже звертався до вас із письмовими зверненнями про припиненя відносно моєї сім`ї держрепрессій, так як точно знав, що заява спрямована мною має відношення до вас, як президента і керівника РНБОУ і уряду України.

I. Тема мого звернення була про нав`язування мені систематичних провокацій за участю працівників МВС або позаштатних співробітників цієї кримінілізованої держорганізації, а також про систематичне блокування в суді та фальсифікації моїх судових позовів на захист моїх громадянських прав з 1982р. по сьогоднішній день включно в республіці Україна.

Уточнюю: з 1991р. по сьогоднішній час за мене і в мій захист на адресу вищих правоохоронних органів республіки України надходили звернення від Російських та Українських правозахисних організацій.
На жаль, по таємному розпорядженню президента України і уряду письмові звернення цих організацій і мої звернення з 1982р. - по 2012р. залишилися без законного і правильного розгляду, з усіма витікаючими наслідками. Я позбавлений в Українї роботи, до сьогоднішнього дня незаконне і необгрунтоване судове рішення за 1982-1985р. не скасовано, мені не відшкодовано завдані матеріальні збитки, також не відшкодована і шкода здоров`ю за психіатричні держрепресії, і незаконне і необгрунтоване позбавлення мене через суд - дієздатності. Більш того, за особистою вказівкою президента Кучми з 1995р. по 2003р. я навіть додатково був позбавлений громадянства України!
З 2010р. по 2011р. мої звернення до вас фактично залишилися проігнорованими.
Через наслідки і продовження цих госрепресій зараз проходять мої малолітні діти, 11 і 13років.
Мені давалися відписки від посадових осіб вашої адміністрації, які не годяться навіть для сміттєвого кошика.
У 2011р. суд за місцем проживання повторно прийняв до розгляду судову справу про визнання батьківства мого прадіда й діда.
Міністерство Юстиції України через своє регіональне представництво в м. Харкові - ПОВНІСТЮ визнало і письмово до суду підтримало мій позов.
Тим не менш, мене турбують махінації у цій судовій справі знову за участю уряду України та підпорядкованих уряду посадових осіб архівних дєрж відомств.
Учасник судового процесу і мій родич, громадянин Польщі, Бразилії, Франції: Пауль Сангушко в п`ятий раз відмовляється прибути в український суд за вказівкою і підбурювання уряду Польщі та відмовляється отримувати належно направляємі судом документи та судові повістки.
Я впевнений, йому за це було обіцяно повернути в Польщі частину нерухомого майна нашого роду.

II. 31.10.2011г. суддя Жовтневого райсуду м. Харкова Шиянова сфальсифікувала громадянську судову справу щодо моєї земельної ділянки, яку я оформив на себе, розпоряджаюся і користуюся нею 18 років (з 1993р.)
За вказівкою президента і уряду України суддя вирішила мою земельну ділянку віддати моєму молодшому братові , члену КПРС Муратову Ю.О (1958р. нар).

ДОДАТКОВО пояснюю.
Саме уряд України через керівників партій, в яких состояв мій брат, нацьковує його на мене і мою сім`ю шляхом висунення на мою адресу завідомо брехливих претензій, зокрема: на додаткову земельну ділянку 529м., яку відповідач до недавнього часу з 1993р. по 2008р. категорично не хотів мати і нею володіти! (стор. суд.спр. 80-82)
Муратов Ю.О. був з 1992г. членом Харківського осередку соціалістів-комуністів (партія О. Мороза), з 2008р. член Харківського осередку КПРС (компартії робітників і селян).
А після того як керівництво його партії і партії регіонів стало його підбурювати, штучно розпалюючи конфлікт, нацьковувати на мене, він і став заявляти ніз того –ні з сього свої права мені і моїй родині на те, чого ніколи не оформляв, не мав, не користувався і не розпоряджався!
Коротко мета конфлікту: не дати мені збагатиться, так як праналізіровал навязіваемую мені ситуацію я прийняв рішення продати свою земельну ділянку (шляхом дарчої на зем.ділянку) на якому новим рішенням райвиконкому, мені вже дозволено будувати будинок.

У 2009г. Муратов Ю.А. купив собі новий автомобіль за рахунок своєї партії - вартістю 25 тис дол.США.
Став раптом за один рік! Міліонером ! Ні з того-ні з сього в 2011р. побудував і притому нераціонально і не вдумливо на своїй половині свого домоволодіння триповерховий будинок. Залив і споганив залізобетоном (заявляв жителям, за рахунок партії БЮТ) пів вулиці Кропивницького.
На моє запитання, звідки все-таки гроші? ВІН став заявляти: то він заробив (нібито на двох особистих пасажирських газелях за два роки), то раптом стверджує що йому дали великий кредит у банку, в якому теж не говорить.
Зараз комерційні банки з 2008р. кредити більш 50тис. гривень на рік не видають.
При цьому, використовувати можна не більше 5 тис.гривень на місяць з суворою звітністю!
А будинок у нього коштує не менше одного міліона гривень, і побудував його він менш ніж за рік.
А на період 2007р. (смерть нашого батька) мій брат був як і я жебраком, і працював водієм на автобусі марки ПАЗ і претензій мені і моїй сім`ї на зем.ділянку не пред`являв!
А тепер потрібно цієї партії КПРС і партії регіонів Януковича гроші віддавати, (відпрацьовувати), йому і запропонували створити конфлікт і забрати у рідного брата і його сім`ї земельну ділянку, тобто (створити штучним шляхом скандал) тероризувати мене і мою сім`ю, за допомогою бандитського нелюстрированого українського суду.
Простіше кажучи, мого заздрісного брата вирішили нацькувати на мене.
На апеляційному слуханні справи в Хас 21.12.2011г. мені і з`явившимся в суд свідкам трійка суддів всіляко не давали своїми вигуками можливість здійснити захист і правильний розгляд судової справи.
Після чого, проголосивши неповне судове рішення, відмовили мені в моїх законних вимогах, заснованих на моему иску, матеріалах судової справи і законі.
На моє запитання, на підставі чого і яких законів України мені заборонено володіти і користуватися своєю земельною ділянкою, та попросив пояснити мені їх відмову хоча б на пальцях, судді відповіли: дізнаєтеся через п`ять днів, коли отримаєте повне судове рішення.
Тобто виносячи завідомо неправильне судове рішення, судді словесно не могли (були не в стані) обгрунтувати наклеп і неправдивість судової ухвали ХАС.
В даний час замість того щоб знайти якийсь підробіток і як то прогодувати себе і малолітніх дітей я змушений був займатися оформленням вже й касаційної скарги до ВСУ.
На мою заяву до прокуратури м. Харкова з 10.11.2011г. прокуратура досі не відреагувала.
Саме судову справу суддя розглянула не на підставі мого позову і матеріалів суд. справи, а на підставі яка не має відношення до суду: заповітом батька своєму сину Муратову Ю.О.
Простіше кажучи, суддя райсуду та повторно судова колегія Хас перевищили свої повноваження з метою явною фальсифікації неправомірного судового рішення.
Саме за такі аферістічни дії і неправомірне перевищення своїх повноважень ВИ, Віктор Федорович, віддали своє розпорядження Генеральному прокурору України про порушення кримінальної справи проти громадянки Тимошенко і залучення її до суду.

До речі, не так давно вами проводився гучний захід під назвою – лист до Президента.
Ви публічно обіцяли відповісти на кожен лист, що не потрапить в ефір вашої телепередачі.
Я теж направив у різні телеканали свій лист до ВАС.
Мабуть ваше оточення не дає вам виконати обіцяне вами.
Дуже шкода, що ваше оточення не цінує ВАС, а ганьбить ВАС своїми аферистичними і неправомірними діями.
Віктор Федорович, віддайте своє розпорядження про чеснє службове та прокурорське розслідування по викладеной заяві, не ганьбуйтє Україну.

3.01.2012г. В. Князь Любарт-Сангушко Е.А.

Додаю. Копію апеляційної та касаційної скарги від 30.12.2011г. в ВСУ за зем.ділянку
та мій лист до вас, згідно телепередачі-Лист до президента.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.