Гітлер у Полтаві

19 февраля 2012, 20:00
0
2856

Гітлер у Полтаві

Багато хто знає, що цього року 1 червня неофіційно виповниться 70-та річниця від візиту Адольфа Гітлера до Полтави. Але до 2010 року ніхто не знав, що збереглися відеокадри цієї події. І мені їх вдалося відшукати.

У 1-й половині 2010 року мешканець Харкова Довгалюк виклав на Youtube кадри кіножурналу Die Deutsche Wochenschau Nr. 614 під назвою "Гітлер у Харкові". Тривалий час я цьому вірив, але у травні 2010 року я зрозумів таке: це відео датоване червнем 1942 року. На ньому згадується, що Адольф Гітлер покинув штаб-квартиру Федора фон Бока. А вона на той час була розташована у Полтаві, а не в Харкові. І того ж місяця травня я це відео з власним українським перекладом розташував на Youtube з підписом "Гітлер у Полтаві". Тому була спростована версія, що Гітлер був у Харкові, і завдяки мені місто Полтава отримала для себе нові історичні кадри її минулого.

Василь Кисиленко, харківський журналіст.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Гитлер,Полтава,мировое правительство,Гітлер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.