На межі земель і епох. Презентація нового сайту

9 февраля 2013, 19:31
Журналіст
0
25

На межі земель і епох. Презентація нового сайту

Іноді нам здається, що Радивилів чи Броди – просто одні з віддалених райцентрів своїх Рівненської і Львівської областей, без особливих можливостей. Але дехто в той же час не випускає з поля зору й тієї обставини, що саме тут сходяться межі Рівненської, Львівської, Тернопільської і Волинської областей, що саме в цьому регіоні розташовані такі міста з давньою захоплюючою історією, як Броди, Кременець, Почаїв, Радивилів, Берестечко… А тому досить цікаво було б об’єднати їх якщо не в одному адміністративно-територіальному утворенні, то принаймні віртуально – в інформаційному просторі.

Журналісти телерадіокомпанії «Броди» вирішили започаткувати сайт «На межі територій та епох…» з метою висвітлення історії і сьогочасного життя Бродівського, Горохівського, Кременецького, Радехівського і Радивилівського районів, насамперед відповідних райцентрів чотирьох областей.

У кінотеатрі м.Бродів відбулася презентація цього сайту, адреса якого: http://namezhi.com.ua/

Про концепцію творчого задуму розповів керівник проекту, голова РК ТРК «Броди» Володимир Булишин.

На презентації виступили редактор бродівської газети «Голос відродження» Богдан Зробок, історик Дмитро Чобіт, журналіст з Радивилова Володимир Ящук, редактор телестудії «Радехів» Михайло Тимрук, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на «Козацьких Могилах» ігумен Митрофан (Бутинський), голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна, голова Бродівської районної державної адміністрації Василь Стронський та інші.

Цікаво, що на сайті «На межі територій та епох...» є цілі розділи, присвячені кожному з 5 району, де можна знайти посилання і на Інтернет-ресурси, які розповідають про історію і сьогочасне життя кожного району, зокрема, вміщено посилання на Інтернет-видання, сайти місцевих газет, районних рад, районних державних адміністрацій, міських рад, персональні сайти.

Новостворений сайт буде публікувати й відеозаписи телепередач компаній «Броди», «Радехів», ентузіастів відеозйомки з Радивилова, Кременця і Горохова.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Радехів,Броди,Радивилів,Горохів,Кременець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.