Повінь у передмісті райцентру Радивилів

20 апреля 2013, 15:55
Журналіст
0
13

Повінь у передмісті райцентру Радивилів

Цьогорічна запізніла весна змусила похвилюватися багатьох – початок квітня ще мало чим нагадував, що тепло не забариться, а чималий шар снігу віщував неминуче повноводдя наших річок і ставів. Незважаючи на вжиті заходи, покликані запобігти руйнівним наслідкам великої води, сила природи усе ж нагадала про себе – підтопленими дворами і підвалами будинків, давно не баченими розливами на луках, перемитими дорогами.
Повноводдя неабияк відчули й жителі радивилівського мікрорайону Цибухів (м.Радивилів на Рівненщині), що сусідить із заплавами річки Слонівки, та приміського села Лев’ятин.
І в цьому переконує фоторепортаж кореспондента Володимира ЯЩУКА, зроблений у середині квітня.
Знімки здатні вразити уяву.
Старші за віком лев`ятинці розповідали, що востаннє така повінь була в селі у 1956 році, тоді вода стояла й на значній частині теперішньої міської вулиці Тихої, підступаючи майже до кінотеатру. А десять років тому повноводдя не витримав Лев`ятинський став і потік хлинув старим руслом у напрямку міської вулиці Зеленої та частково пошкодив дорогу з Радивилова в Лев`ятин, яка слугує греблею.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: весна,наводнение,паводок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.