У підприємців свято

2 сентября 2013, 19:24
0
7

У підприємців свято

У залі засідань Золотоніської міської ради 30 серпня відбулася урочиста координаційна рада з питань розвитку підприємництва, присвячена Дню підприємця.

За сумлінну працю, добросовісну сплату податків, активну громадську діяльність, плідну співпрацю із органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади були відзначені почесними грамотами та отримали подяки: Єганов Георгій, Міхновський Петро, Некрасова Наталія, Перехрест Геннадій, Руденко Наталія, Середа Олег, Слюсар Людмила, Чіпа Павліна та Шоріна Наталія.

Із поздоровленнями виступили секретар Золотоніської міської ради Андрій Заєць та заступник начальника Золотоніської ОДПІ Микола Шиш.

Пісенні привітання пролунали від колективу Золотоніської музичної школи.

Від підприємців подякувала за привітання голова галузевої ради з питань торгівлі та послуг м.Золотоноша, член громадської ради підприємців при обласній державній адміністрації, громадської ради при Головному управлінні Міндоходів України у Черкаській області Слюсар Людмила. Вона запевнила про подальшу співпрацю підприємців та влади задля розвитку підприємництва, міста та держави.

Золотоніська ОДПІ ГУ Міндоходів
у Черкаській області.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.