Стежкою Мухаммеда Алі

04 квітня 2023, 21:16
Власник сторінки
0
28
Стежкою Мухаммеда Алі

В Києві відбувся чемпіонат ВІКНУ з боксу

«Бій має тривати 13 секунд. 2 секунди на зближення, 1 секунда на удар і 10 секунд на рахунок рефері», - Мухаммед Алі.

Таких показників мріють досягнути і курсанти Військового інституту, які показали свої навички і вміння на Чемпіонаті ВІКНУ з боксу

«Свої сили завжди треба випробовувати і показувати високий рівень професіоналізму у справі, які намагаєшся осягнути. Особливо, коли річ іде про бокс», - підбадьорював перед початком змагань курсантів викладач Кафедри ФВ та СФП майор Микола Данилюк.

На чемпіонаті були присутні поважні гості та партнери: співзасновник благодійного фонду «Країна Спорту», президент федерації регбі Києва Олександр Потапенко, президент федерації боксу Києва Олександр Негода, президент WBC Ukraine Микола Ковальчук, віце-президент Київської міської федерації боксу України Мирон Помпель. віце-президент Київської Федерації Сергій Тородов, заслужений тренер України, головний тренер збірної команди ЗС України з боксу Володимир Золотарьов.

- “Був дуже щасливий бути учасником на цьому турнірі. Це другі змагання на першість з боксу у нашому інституті, але організація змагань на дуже високому рівні. Не зважаючи на невелику кількість боксерів у Військовому інституті, у кожній ваговій категорії було мінімум по 7 спортсменів і всі високого рівня, тож майже всі бої були конкурентні та захоплюючі. Дякую всім учасникам та всім організаторам турніру, приємно було бачити якісні нагороди, відомих гостей та мати атмосферу, як на професійному турнірі”, - розповів учасник змагань Владислав Дячук.
Змагання між учасниками проходили у 6 вагових категоріях: 65 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, 85 кг, 85кг.
а командними підсумками змагань:
🥇1 місце - 3 курс ВГЛФ;
🥈2 місце - 3 курс ВФФП;
🥉3 місце - 1 курс ВФФП.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
ТЕГИ: бокс,Владимир Золотарев,Мухаммед Али,чемпіонат,боксерское шоу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.