Проросійська партія «Наша Словаччина» втратила довіру Уряду Словаччини.

18 июня 2022, 11:10
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
77
Проросійська партія «Наша Словаччина» втратила довіру Уряду Словаччини.

Проросійська партія «Наша Словаччина» втратила довіру Уряду Словаччини.

Народна партія — Наша Словаччина, (Ľudová strana — Naše Slovensko, ĽSNS) є відкрито проросійською партією. Її лідер, Маріан Котлеба, ще будучи губернатором Банськобистрицького краю, особисто написав 31 січня 2014 року звернення до Віктора Януковича під час протистояння на Майдані, порівнявши у ньому Революцію гідності з тероризмом. Лист закликав тодішнього українського президента «в інтересах майбутнього слов'янських народів» не здавати інтереси країни ЄС і НАТО, які «прагнуть наблизитися до кордонів Росії» і пам'ятати про долю «сербського національного героя Слободана Милошевича». Згодом лідер партії закликав припинити «американську окупацію України».

Європейська рада з міжнародних відносин (ECFR), проаналізувавши у своєму дослідженні 252 партії, представлені в парламентах ЄС та Європейському парламенті, створила список лояльних до Росії політичних партій. ĽSNS посіла 2 місце. Дослідження зазначає, що «всі партії в цій групі підтримують більш тісні зв'язки між своєю країною і Росією, виступають за зняття санкцій проти Росії або мають партійні контакти з російським режимом. Вони хочуть покласти край європейському порядку безпеки, в основі якого лежать НАТО/ЄС».

8 лютого під час затвердження оборонної угоди зі США депутат Андрей Медвецький потрапив у міжнародний скандал коли облив водою прапор України. А його колега Марек Котлеба дав ляпаса одному з депутатів, що тримали прапор. На фоні вторгнення росії в Україну дана партія призупинила свою активну діяльність в уряді та отримала по заслугам і втратила авторитет.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.