Напередодні Різдва реформати закликають дотримуватись карантинних обмежень

22 декабря 2021, 11:11
Владелец страницы
0
21
Напередодні Різдва реформати закликають дотримуватись карантинних обмежень

Напередодні Різдва реформати закликають дотримуватись карантинних обмежень

Дорогі наші брати і сестри в Господі Ісусі Христі!

Закарпаття на даний час  знаходиться в  помаранчевій зоні карантину, що спричинене  швидким  поширенням вірусу Covid-19, зростання захворюваності та смертності. Намагаючись приборкати загострення епідемії, наша церква просить наших   прихожан  про дотримання епідеміологічних правил (маска, дистанція) під час масових заходів в період Різдва, а також  закликає віруючих серйозно поставитися до вакцинації.  

Керівництво Закарпатської реформатської церкви з повагою звертається до пасторів, опікунів, пресвітеріїв та керівників установ з проханням прийняти рішення про суворе носіння масок  всіх на богослужіннях, церковних та освітніх заходах.  

Моліться за хворих, за скорботних, за лікарів, а також за парафії та сім’ї, які перебувають у скрутному становищі через епідемію. http://refua.tirek.hu/hir/mutat/51672/


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.