Черговий латентний гуманітарний конвой до ДНР!!!!

17 ноября 2021, 17:15
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
23
Черговий латентний гуманітарний конвой до ДНР!!!!

.

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з продовженням Російською Федерацією практики направлення на територію України "гуманітарних конвоїв". У відомстві назвали це черговим фактом порушення суверенітету України.

 Російська Федерація вкотре проігнорувала раніше висловлені неодноразові застереження України і без її офіційної згоди, з порушенням законодавства України, умов і модальностей доставки гуманітарної допомоги, незаконно направила на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях 103-й так званий "гуманітарний конвой" РФ", — ідеться в заяві, опублікованій на сайті українського МЗС.

Як зазначається, переміщення відбулося через непідконтрольну українському уряду ділянку державного кордону України, через російські прикордонні пункти пропуску "Донецьк" і "Матвєєв Курган".

"Відсутність законних підстав унеможливило передбачене українським законодавством його обов'язкове оформлення представниками прикордонних і митних органів України. У зв'язку з цим МЗС України направило російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту з вимогою до Російської Федерації припинити вчинення протиправних дій проти суверенітету нашої держави і неухильно дотримуватися міжнародного права і законодавства Україна", — підкреслюється в заяві
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.