УПЦ МП вимагає від своїх віруючих земельну ділянку в селищі Ділове

16 апреля 2021, 12:28
Владелец страницы
0
122
УПЦ МП вимагає від своїх віруючих земельну ділянку в селищі Ділове

УПЦ МП вимагає від своїх віруючих земельну ділянку в селищі Ділове

Останнім часом набирає обертів незворотній процес переходу релігійних громад УПЦ Московського Патріархату до незалежної Православної церкви України.

Православні віруючі, які є громадянами України, воліють молитися Богові на рідній мові, у дійсно українському храмі і при цьому чути на богослужінні молитви священиків «за Богом любиму країну нашу, владу та військо її» і бути впевненими, що моляться саме за Україну, за українську владу, за українське військо.

Проте священиків УПЦ Московського Патріархату такий стан справ не задовольняє. Програвши у Верховному суді судовий спір за культову споруди в Діловому, керівництво Хустської єпархії відмовляється освячувати для віруючих земельну ділянку для будівництва нової церкви. Хочете значи чому?  А тому що громада відмовляється хюридично оформляти землю на  керівництво Хустської єпархії. Вимога -  хочете щоб освятили землю – перепишіть її на нас. Напевно бояться подібної ситуації, коли частина громади перейшла  на бік ПЦУ та відвоювала право на користування храмом.

Таку вимогу місцевим жителям висуває відомий на Закарпатті сепаратист, ідеолог «Руського мира» настоятель храму Всіх Святих УПЦ с. Біла Церква Рахівського району ієромонах Венедикт (Хромей), який також являється довіреною особою вікарія Хустської єпархії УПЦ єпископа Угольського Симеона  (Голубка). До речі, схема придумана цим єпископом.

До речі, рідний брат останнього є єпископ  Парамон, один із смотрящих в керівництві Російської православної церкви, права рука патріарха РПЦ Кирила. Венедикт Хромей за вказівки Симеона, на замовлення Кремля, розпочав на постійній основі в с. Ділове навпроти центральної дороги здійснювати богослужіння під відкритим небом, і фіксувати цей процес на відео для розповсюдження такого провокативного матеріалу в проросійських ЗМІ.

 

 

 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.