Монах з УПЦ відслужив молебн з російським гербом на митрі

22 февраля 2021, 12:00
Владелец страницы
0
111

Монах з УПЦ МП відслужив молебн з російським гербом на митрі

Нещодавно в Хустській єпархії УПЦ МП  куратором протидії переходам релігійних громад з УПЦ МП до ПЦУ призначили  відомого на Закарпатті сепаратиста, ідеолога «Руського мира» настоятеля храму Всіх Святих УПЦ с. Біла Церква Рахівського району ієромонаха Венедикта (Хромей), який також являється довіреною особою вікарія Хустської єпархії УПЦ єпископа Угольського Симеона  (Голубка). До речі, рідний брат останнього є єпископ  Парамон, один із смотрящих в керівництві Російської православної церкви, права рука патріарха РПЦ Кирила.

А уже на цих вихідних, під час молебну в с. Ділове Рахівського району місцевий поп- сепаратист Венедикт Хромей засвітився з російським гербом на митрі. І це все при відбулось при керівництві Хустської єпархії та місцевих прихожан. Невже це не викликає обурення в них?   

Під час богослужіння нічого нового, служба під відкритим небом, відосіки,які потім висвітлюються  в пропагандистських та російських ЗМІ.  (https://spzh.news/ru/news/77751-lishennaja-khrama-obshhina-upc-v-delovom-molilasy-na-ulice-vo-glave-s-arkhijerejem?fbclid=IwAR2RF_iDATe9-cHhdDKndnVfvOv0_tKN_cMgYxkp4sfgzheWJ8WWsSTWH-Y).

Як виявляється, із самого початку процесу переходу громади до ПЦУ був замішений Венедикт Хромей, у якого в соціальній мережі «Фейсбук»  повний набір «руського міра», дописи Шарія та вихвалювання Росії.   

Це вже не перший випадок коли служителі УПЦ МП відкрито пропагують сепаратизм. У 2008 році за фактом  сепаратистської діяльності Димитрія Сидора  було порушено кримінальну справу  та засуджено його на три роки позбавлення волі (умовно з відтермінуванням на 2 роки) 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.