Державному бюро розслідувань про геноцид українців, урядом Шмигаля!

11 января 2021, 08:59
Владелец страницы
Футуролог
0
27

Заява про злочин Прем'єр-міністра України Шмигаля та членів кабінету міністрів.

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО

ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ"

04214 Київ, вул. Північна №2Б оф. №113. тел.044 3603060, 0968834466 cdma@ukr.net

Ліцензія №КВ 696-558Р від 13.09.2019 Код ЄДРПОУ 43144603

Державному бюро розслідувань!

Заява про злочин Прем'єр-міністра України Шмигаля та членів кабінету міністрів.


Починаючи з 12 квітня 2020 року, систематично надсилав на адресу Прем'єр-міністра України Шмигаля та членів кабінету міністрів України, міністерства охорони здоров'я України, звернення з інформацією про наявність медичного українського препарату, дієва речовина: медичний гіпохлорит натрію 0,06%, розробки вітчизняних вчених, співробітників академії медичних наук України, який вдало лікує коронавірус! Препарат та обладнання для вироблення, має патенти України на винахід та належать державним університетам.
Маючи даний препарат, 05.04.2020 року вдало використав його для лікування коронавірусу у себе, при тяжких симптомах, це дуже висока температура, ломота у тілі, діарея, початок пневмонії, запаморочення, використав всього-на-всього 2 мг., перорально, майже через годину настало одужання, це був сенсаційний результат, таким чином я допоміг врятувати свою сім'ю, родичів, друзів та знайомих та досі допомагаю всім охочим, але через низьку інформаційну можливість та саботаж органів державної влади, не можу допомогти всім громадян України та всього світу!
Не буду писати прізвища вчених до якої медичної академії наук вони належать, номера патентів та посилання на наукові роботи, через те, що ви самі маєте провести розслідування або звернутися до мене за допомогою, щоб зібрати докази злочинів та порушити кримінальну справу, через злочинну бездіяльність, високопоставлених представників органів влади, яка призвела до чисельних смертей громадян України, яких можна було врятувати від смертельної хвороби на коронавірус, якби вони самі доклали професійних зусіль, провели дослідження, виявили даних вчених, дали їм завдання та профінансували завершення клінічних досліджень, реєстрацію унікального препарату, діяча речовина, якого високо очищений гіпохлорит натрію 0,06%, який використовують для внутрішньовенного введення, який вже досить давно, має реєстрацію в Росії, США та Західній Європі, але через те, що тільки на Україні, є патенти та обладнання для масового вироблення він не набув там масового використання у медичній сфері в інших країнах світу.
Через байдужість та саботаж, високопоставлених представників органів влади та не професійну діяльність, продовжують гинути громадяни України!
Вони вводять локдауни, обмежують роботу громадян при цьому не надають належну медичну допомогу, не сприяють розвитку та досягненню науки, вітчизняних вчених, систематично саботують інформацію про наявність унікального препарату, якому немає аналогів у світі за своїми якостями, дієва речовина якого високо очищений гіпохлорит натрію 0,06%, який ефективно лікує коронавірус.
І на останок, хочу додати, що мною, були проведені пошукові роботи по базі патентів України та знайдено патент на винахід, української вакцини проти коронавірусу, яка вже давно випробувана на тваринах, і для запровадження вченими, державного інституту, який її винайшов, потрібна державна протекція, потрібно аби за наказом міністра охорони здоров'я, чи навіть президента, разом з прем'єр-міністром України Шмигалем, та членів кабінету міністрів, було надано розпорядження медичній академії наук, розпочати дослідження даної вакцини, та надати для цього належне фінансування.
Зі свого боку, я вже передав інформацію, вченим які розробили унікальний препарат, який неймовірно ефективно лікує коронавірус, і вони з вдячністю зацікавилися даною інформацією про вакцину, але без державного фінансування, їм не реально розпочати роботи у даному напрямку.
Отже, прошу вас провести розслідування та внести мою заяву, до реєстру досудових розслідувань аби покарати, через злочинну бездіяльність, яка вже призвела до загибелі громадян України, також інформація буде розповсюджена в засобах масової інформації, аби суспільство їм винесло власний вирок, а це ганьба всім їм на всі їхні покоління!
Це не означає, що вони не мають брати себе в руки, та не розпочинати роботу для порятунку людей, та суспільства, це не знімає з них відповідальності, через те, що вони займають відповідальні посади, ніхто крім них не запровадить лікування від коронавірусу вітчизняним препаратом, дієва речовина якого медичний гіпохлорит натрію, та поки крім них, ніхто не розпочне розробку вітчизняної вакцини проти коронавірусу, люди і далі будуть гинути від хвороби, яка лікується протягом години, двома грамами високо очищеного гіпохлориту натрієм.
Я не поважаю прем'єр-міністра України Шмигаля та членів кабінету міністрів, і нічого в них не прошу, тільки ставлю вас перед фактом, щоб дати вам зрозуміти, що на даний час вороги народу України, саме вони, через свою злочинну бездіяльність!
Тому питання таке, хто їм дав наказ знищити народ України, і чи не вважають вони свою злочинну бездіяльність геноцидом народу України?
Чи не соромно їм своєю байдужістю, вбивати людей?

Відповідь у визначений законом термін електронною поштою : cdma@ukr.net

Директор: Гаянський Геннадій Григорович Дата: 11.01.2021

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: геноцид українців,коронавірус,вакцинація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.