Як позначаться вибори в США на Україні?

7 ноября 2020, 07:37
Владелец страницы
журналіст
0
21
Як позначаться вибори в США на Україні?

"Заступництво" США не допомогло Україні стати на ноги

Американська система нав'язування своїх звичаїв давно вже дала збій. "Заступництво" США не допомогло Україні стати на ноги, більше того президент Володимир Зеленський посилює обстановку своїми бездумними рішеннями щодо Конституційного Суду.
У той же час напруга в США після виборів тільки наростає: і демократи, і республіканці підливають масла у вогонь. З одного боку, нагнітають атмосферу демократи. З іншого боку, Трамп активно використовує адміністративні важелі, що не всім подобається.
Справа рухається до політичної кризи в США. Тепер же черга самого "організатора" багатьох політичних криз відчути все на собі.
Якщо переможе Байден, Трамп навряд чи зможе кого-небудь мобілізувати і вивести на вулиці – його електорат не такий: він сидить в зручних будинках, а не протестує.
Очікування протестів і зіткнень більшою мірою пов'язані з істерією, яку нагнітають американські ЗМІ, які контролюються або демократами, або республіканцями. Додаткову напругу створюють і зарубіжні ЗМІ, адже увага всього світу зараз прикута до того, що відбувається в Штатах.
Що стосується України, після цих виборів український фактор зникне з американської політики. Якщо виграє Трамп, то Україна стане розіграною картою, втратить свою актуальність і буде вважатися відпрацьованим матеріалом.
Якщо виграє Байден, перемігши, він докладе всіх зусиль, щоб створити окремим українським олігархам проблеми. Байден про це прямо заявив, пообіцявши в разі виграшу підтримати антикорупційні органи, які повинні будуть вичистити з країни весь цей «мотлох». Однак у тому числі все це буде мотивуватися помстою тим, хто в Україні Байдену «робив нерви». Однак в першу чергу він буде займатися азіатським регіоном-нормалізацією відносин з Китаєм, а також вирішенням питань з Євросоюзом, з яким за час президентства Трампа у США накопичилося безліч кризових моментів.
У той же час, США продовжать фінансувати українську армію. Таку зручну маріонетку американські політики не збираються втрачати. Що стосується Зеленського, його спробують "прибрати" в будь – якому випадку-і в разі перемоги Трампа, і в разі перемоги Байдена. Він нікому не потрібен. Трампу підходить Кличко, Байдену – тільки Порошенко. Зеленський-Третій зайвий. Україна, що знаходиться під зовнішнім управлінням США, вигідна будь-якому американському президенту, так як вона є однією з ниточок, за допомогою якої Вашингтон може провокувати Росію. Але не більше того.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.