ОПЗЖ фальсифікує результати виборів на користь «Перемоги Пальчевського»

29 жовтня 2020, 15:36
Власник сторінки
0
37
ОПЗЖ фальсифікує результати виборів на користь «Перемоги Пальчевського»

Надмірний передвиборний пафос «Опозиційної платформи — За життя» змінився ганебною і, до того ж, злочинною підтасовкою голосів на користь власного пілотного проекту – «Перемоги Пальчевського».

Неофіційним спонсором та координатором діяльності партії є народний депутата від фракції ОПЗЖ, керівник КМО ОПЗЖ Вадим Столар. Нагадаємо, основу списку «Перемоги Пальчевського» склали саме кандидати, надані Столаром.

Незважаючи на безлімітне фінансування партії Медведчука з РФ, місцеві вибори наочно показали непрохідні для політсили бізнесмена Андрія Пальчевського відсотки, адже позбавили ОПЗЖ місць у новій Київській міській раді.

Відповідно до даних паралельного підрахунку голосів виборчого штабу «Перемоги Пальчевського», останні набрали 4,4% голосів іфактично не подолали прохідний 5% бар’єр. Відтак, аби вартість передвиборчої агітаційної кампанії Палчевського, обсяги якої в мережі порівнюють з президентською кампанією, не стала марною, Столар вирішив піти на «тіньові схеми» впливу на результати голосування через підконтрольних членів ДВК.

В результаті «уточнення» примірників протоколів було виявлено розбіжність між даними про результати голосування за партійними виборчими списками. Про це повідомив голова Дарницької територіальної виборчої комісії Володимир Селезньов. За даними Нацполіції, де вже перевіряється даний факт за відповідним провадження, фальсифіковані як мінімум два протоколи, в яких віднімаються голоси у ОПЗЖ і передаються іншій політичній силі, але в ДВК стверджують, що мова йде про набагато більш численні перетасування голосів. Політсилі Палчевського для подолання п’ятивідсоткового бар’єру необхідно принаймні 5 тисяч недорахованих голосів.

На разі, призначено перегляд протоколів ще в 10 комісіях цього ж округу. Така кричуща ситуація не могла не зачепити і політсилу Медведчука, щодо якої також планується проведення перевірки результатів голосування на предмет ряду інших схем незаконного здобуття виборчих симпатій. Опинившись під загрозою втрати власних позицій, Столар отримав ультимативну вказівку лідера ОПЗЖ «зливати» Пальчевського.

Відтак, на офіційній сторінці сайту політсили з’явились заяви Столара, в яких він звинуватив депутатів власноруч створеного політпроекту у крадіжці голосів у ОПЗЖ і фальсифікації результатів виборів в дільничних виборчих комісіях у Дарницькому, Шевченківському та Оболонському виборчих округах. Вірогідно, саме там і будуть виявлені інші факти підтасовки на користь «Перемоги Пальчевського».

В свою чергу, Палчевський отримав наганяй від Столара і анонсував проведення мітингу під будівлею Київської міськдержадміністрації на 14.45 з вимогою «справедливого» перерахунку. План порятунку також передбачає подальші масові заяви, судові розгляди, оскарження про перерахунок голосів та, врешті, фактичний зрив виборів по місту.

Вадим Столар, незважаючи на величезні витрати, не спромігся посадити в крісло мера Києва Андрія Пальческого, але і перспективи зберегти позиції ОПЗЖ після цього інциденту, виявляються доволі сумнівними.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: фальсификации на выборах,місцеві вибори,ОПЗЖ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.