«Ремонт» у державі – справа порядних, висококваліфікованих і досвідчених...

18 сентября 2020, 17:54
Владелец страницы
Голова політичної партії "КРАЇНА"
0
2049
«Ремонт» у державі – справа порядних, висококваліфікованих і досвідчених...
Віталій Скоцик

«Будівництво держави - це справа непроста, вона потребує часу, старання, розуміння, і звичайно, можливостей»,- Віталій СкоцикПлануючи ремонт у своєму домі, ми повинні добре уявити кінцевий результат. Як у підсумку мають змінитися стіни, підлога, стеля, меблі? Наймаючи бригаду робітників, господарі на всі ці запитання повинні мати відповідь. Тепер уявімо, що ви покликали у свою квартиру майстрів з вулиці, не знаючи, чого від них хочете. Вони беруться довбати стіни без жодного плану, не знаючи ні ваших побажань, ні фінансових можливостей. А в декого з них, до того ж сумне і кримінальне минуле і жодної кваліфікації. 

Приблизно в такому стилі ми протягом років незалежності робили «ремонт» у державі. Україна розвивалася хаотичними ривками, під впливом тих чи інших геополітичних віянь.

Ми то схилялися до Сходу, то схилялися до Заходу. І фактично з приходом кожного президента змінювалася зовнішня політика нашої країни. Але чи була вона взагалі? Є знаком питання.

Пропоную створити образ України, тієї, в якій ми хочемо жити, в якій наші діти й внуки матимуть добру перспективу. Варто тримати його перед очима будь-якої миті, особливо в моменти вибору чи ухвалення рішень, від яких залежить не тільки наше власне життя.

Так, сьогодні саме так потрібно думати. Тому що бажання змін і розуміння того, які вони мають бути, — є принципово різним розумінням ситуації. Швидкість трансформацій у сучасному світі дозволяє країні досягати значних результатів за достатньо короткий період часу.

Це не обов'язково такі приклади, як Сінгапур, про який ми говорили багато разів, це не обов'язково приклади країн, де росла економіка швидко, це скоріше приклади сьогоднішньої Польщі, у якій економіка стабільно росла і розвивалася із виходу із соціалістичного табору 1991 року, це стратегія розвитку Китайської Народної Республіки, яка нещодавно відзначила 70-річчя і кардинально змінила свій образ за дуже короткий проміжок часу. Але це не спонтанний вибух, це важка праця. 

Отож, свій образ майбутнього ми можемо «датувати» 2045 роком. Чому? Тому що потрібно дивитися далеко вперед. Будівництво держави — це справа непроста, вона потребує часу, старання, розуміння, і звичайно, можливостей. 
  
Віталій Скоцик, доктор економічних наук
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.