МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020 – ЧИ ДОЗВОЛЯТЬ УКРАЇНЦІ ЗНОВУ, В ЧЕРГОВИЙ РАЗ, ОБДУРИТИ СЕБЕ

1 сентября 2020, 20:03
Владелец страницы
Адвокат
0
199
МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020 – ЧИ ДОЗВОЛЯТЬ УКРАЇНЦІ ЗНОВУ, В ЧЕРГОВИЙ РАЗ, ОБДУРИТИ СЕБЕ

...

В останні дні в Україні активізували свою діяльність політичні сили – повсюди з’являються білборди з рекламою політичних партій та майбутніх кандидатів на голів об’єднаних територіальних громад та депутатів місцевих рад ... вирішив не відставати від тренду, тому теж взяв участь у цьому процесі – розмістив свої плакати – із закликом до здорового глузду.

Більшість українців не можуть ніяк збагнути, що вони самі винуваті в тому як вони живуть і в якій країні (найбіднішій та найкорумпованішій у Європі) вони живуть – одні тому, що продають свій голос на виборах, інші – тому, що вибирають кандидатів – популістів, інші – тому, що не ходять на вибори.

Я дивуюся коли люди виправдовуються – мол від них і так нічого не залежить, а коли питаєшся чому вони так вважають, то не можуть пояснити.

Я погоджуюся, що на виборах в Україні підкуповують виборців, але це максимум 10-20 %, ще близько 10-20 % – це ярі прихильники тієї чи іншої політичної сили чи кандидата, ще близько 10-20 % – це ті, хто голосують «по настрою». А що решта 40-50 % виборців – це ті хто не йде на вибори.

Так невже дійсно від нас нічого не залежить? Помиляєтесь, якби ті 40-50 % виборців, які не ходять на вибори, тому що вони зневірилися та розчарувалися у політичних партіях і політиках, або ж тому, що вони досі не усвідомили, що від їхнього голосу може залежати майбутнє їхньої країни, краю, міста … (для перемоги на виборах достатньо мати всього на один голос більше ніж у твого опонента, тому насправді значення має кожен голос), то ми могли б жити в зовсім іншій країні, тому що до влади могли б прийти не лише олігархи та їхні прихвостні, а й прості люди, які справді хочуть щось зробити для своєї країни, краю, міста …

Скоро одні знову з невинними очима будуть просити громадян дати їм ще 5 років, тому що за минулі 5 років вони нічого не встигли зробити, окрім як збагатитися, а інші куплятимуть голоси переконуючи громадян, що вони тому витрачають на підкуп виборців сотні тисяч, а то й мільйони гривень, щоб прийти до влади і покращити їхнє життя.

Дорогі співвітчизники - невже вам не набридло, що вас постійно обманюють і держать за дураків? невже не набридло, що кандидати на мерів та депутатів один єдиний раз у 5 років і то лише перед виборами ідуть до вас і нагло брешуть вам в очі, що вони будуть робити все для вас та вашого рідного міста якщо ви їх оберете?

Для прикладу – за неповний 2020 рік надходження до бюджету мого рідного міста Берегове становить понад 204 000 000 грн. (це офіційна інформація - http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/iframe/) помножте хоча б половину з цієї суми на сім років "правління" чинного мера Золтана Бабяка і отримаєте суму у понад 1 000 000 000 грн. (1 млрд. грн.). І що за 7 років з цих коштів було зроблено в нашому місті - парк і центр міста?

Правда в тому, що вас держать за не просто ідіотів, а за ідіотів з поганою пам'яттю.

Чому ви, ваші чоловіки, дружини, батьки, діти мають покидати свої сім'ї і їхати на заробітки, якщо всі вони могли б працювати у себе вдома, якби місцева влада займалася не казнокрадством та дерибаном, а розвитком вашого міста та пошуком і залученням інвестицій?

Я не хочу ні за кого агітувати, тому що я не бачу різниці в тих політичних силах, які планують іти на місцеві вибори.

Я просто хочу закликати всіх вас зробити на майбутніх виборах свідомий вибір, щоб потім наступні 5 років ви не жалілися на тих, кому доручили керувати вашою країною, краєм, містом ...

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,Україна,вибори,перемога,бідність,виборці,місцеві громади,громадяни,передвиборчі обіцянки,підкуп виборців,політичні партії,політична боротьба,місцеві вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.