Закон один на всіх, і для Саакашвілі теж

30 апреля 2020, 12:24
Владелец страницы
журналіст
0
13
Закон один на всіх, і для Саакашвілі теж

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який зараз є громадянином України, не зможе зайняти місце віце-прем'єра країни через судимість. Про це повідомляє український портал "Обозреватель"

Відзначається, що, відповідно до закону "Про Кабінет міністрів України", людина з непогашеною або не знятої судимістю не мають права займати посаду члена Кабміну. Там не вказується, чи йде мова про судимість всередині країни або в інших державах.

Більш того, в зв'язку з тим, що Україна підписала і ратифікувала ряд міжнародних договорів, Саакашвілі не тільки не зможе стати віце-прем'єром, а й може догодити в українську в'язницю. Зокрема, мова йде про Європейську конвенцію про міжнародне визнання судових рішень у кримінальних вироків, а також про договір з Грузією про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах.

Нагадаємо, що в травні минулого року грузинський суд залишив в силі вирок колишньому президенту країни про перевищення службових повноважень у справі про вбивство банківського службовця Сандро Гиргвліані в 2006 році. А кілька днів тому президент України Володимир Зеленський запропонував Михайлу Саакашвілі зайняти місце в уряді країни. Екс-президент погодився на пропозицію, а Грузія в свою чергу пригрозила при призначенні Саакашвілі віце-прем'єром України відкликати з країни посла.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Україна,Грузія,Саакашвілі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.