Єрмак проти миру на Донбасі

7 апреля 2020, 10:08
Владелец страницы
журналіст
0
959
Єрмак проти миру на Донбасі

Чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі у форматі відеоконференції відбулося 26 березня через епідемію коронавірусу.

На зустрічі сторони підтвердили прихильність режиму сталого і повного припинення вогню, обговорювалося формування списків для взаємного звільнення бранців. Учасники ТКГ продовжили консультації щодо погодження ділянок розведення сил і засобів, враховуючи насамперед Гуманітарні критерії. Про це повідомляє прес-служба офісу президента України.

Під час засідання жодних документів підписано не було, але 3 квітня були опубліковані протоколи засідання, які свідчать про те, що Україна несподівано відійшла від своїх же переговорних позицій. Наші переговірники на чолі з керівником офісу президента а. Єрмаком відмовилися:

1. Затверджувати список на обмін і провести його 29 березня під Щастям, обговорювати нові списки.

2. До 8 квітня розробити та представити план розмінування біля КПВВ.

3. Затвердити заяву про підтвердження прихильності припинення вогню.

4. До 8 квітня узгодити план підготовки до відкриття КПВВ в районі Золотого і щастя.

5. До 3 квітня подати пропозиції щодо відновлення зв'язків України та ОРДЛО, до 3 травня завершити за ними роботу.

6. До 3 квітня представити перелік актів, які треба прийняти для врегулювання конфлікту (це про "особливий статус Донбасу").

По суті мирний процес заморожений до невідомих часів, що є не самою хорошою новиною для українців по обидва боки лінії розмежування.

На тлі всього цього посилилися бойові дії на Донбасі, є постраждалі мирні жителі. Тобто на фронті сигнал вловили. У той же час, мирний процес ніхто не відміняв, і вірус вірусом, а українці живуть по обидва боки лінії бойових дій, і війну треба закінчувати.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Україна,коронавірус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.