НАТО продовжує боротися з Росією

3 апреля 2020, 17:45
Владелец страницы
Редактор
0
38
НАТО продовжує боротися з Росією

Поки увага ЗМІ зосереджена на коронавірусне, геополітичні процеси в світі тривають.

Поки увага ЗМІ зосереджена на коронавірусне, геополітичні процеси в світі тривають.
У НАТО домовилися про поглиблення альянсу з Грузією та Україною. Стратегічно важливим рішенням, як заявив Генсек НАТО Єнс Столтенберг, буде проведення навчань у Чорноморському регіоні, спільна робота з подолання т.зв. "гібридної війни", а також надання інформації радарів для стеження за авіаційними переміщеннями. Столтенберг також згадав РФ в контексті їх присутності в Чорному морі і те, що військова діяльність Альянсу триває.
Про свою підтримку майбутнього членства України і Грузії в Альянсі заявили і США: "Сполучені Штати і союзники НАТО залишаються відданими безпеці і стабільності Чорноморського регіону", - йдеться в заяві представництва США при НАТО, виданій після конференції міністрів.
Побоювання НАТО викликані перспективою скасування санкцій проти Росії на тлі їх допомоги Італії, Сербії, США та іншим державам. Не радує функціонерів НАТО ущільнення співпраці європейських країн з Китаєм, які беруть активну роль в локалізації пандемії.
Гуманітарний кидок росіян на Італію-це дуже круто. Це навіть не гуманізм, не допомога чомусь там загальнолюдському, дружбонародному і всесвітньому. Вони знову довели, що краще всіх. Поки найближчі сусіди ховали один від одного апарати ШВЛ, тести на вірус і маски, перекривали кордони, росіяни були там, де найпотрібніше. Віддавали те, що самим необхідно, адже пік захворюваності в Росії ще попереду.
Їх приклад наслідували американці: Трамп анонсував відправку в Італію хірургічних, медичних і лікарняних матеріалів на суму близько 100 мільйонів доларів.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Россия,Украина,НАТО-Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.