ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КРАЇНА»

31 марта 2020, 17:02
Владелец страницы
Голова політичної партії "КРАЇНА"
0
1047

Єдиним скарбом, єдиною надією на порятунок, єдиним ресурсом для виживання – була наша українська ЗЕМЛЯ! Але у нас її ВКРАЛИ!


У зв’язку з тим, що 31 березня 2020 року Верховна Рада України
259 голосами народних депутатів України ухвалила так званий земельний закон, або 
земельну реформу, або прямий «грабунок» українського народу - Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Президія ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КРАЇНА» нагадує:

Україна шостий рік у стані війни, майже кожного дня маємо поранених і тих, хто загинув на фронті. Україною шириться епідемія «коронавірусу COVID-19», і кількість інфікованих зростає з геометричною прогресією. Економіці України в цих важких умовах потрібно готуватися до того, щоб вистояти, утримати робочі місця та забезпечити життєдіяльність людей і держави в цілому. 

Україна знаходиться у важкій фінансовій ситуації, оскільки зупинена велика кількість підприємств без відповідної програми підтримки економіки, що підштовхує державу до глибокої економічної кризи та важких соціальних наслідків, які складно навіть передбачити. 

Єдиним скарбом, єдиною надією на порятунок, єдиним ресурсом 
для виживання – була наша українська ЗЕМЛЯ!

Ніхто і ніколи під час кризи чи війни не продає свій єдиний стратегічний ресурс – ЗЕМЛЮ! 
Більше того, завдання будь-якої держави, в якій є думаюче керівництво, в тому, щоб зберегти цей ресурс.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) заявила про те, що найближчими місяцями у світі будуть проблеми з постачанням продуктів харчування. Керівництво нашої держави має розуміти, що нафта може бути чи не бути, одяг може бути чи не бути, а людина має їсти щодня. 

Саме в цей час влада повинна була б створити не лише лояльні умови для людей, які працюють на землі, забезпечивши їх необхідними ресурсами для якісного засіву, продажу, переробки продукції, а ще й стимулюючи створювати додаткові робочі місця. 

Це і є той «золотий шанс» для нашої країни. Оскільки додому повернулися з-за кордону заробітчани, які могли б зараз працювати на своїй землі, і не лише вирощувати для себе і своєї родини, але й створювати на ній додану вартість. 

Але на що спромоглась Верховна Рада України?

Народні депутати не знайшли кращого варіанту, як під прямим зовнішнім тиском пустити з молотка українську землю. Не залучивши професійну спільноту, без проведення аудиту, наповненого земельного кадастру, проведеної оцінки та розмежування земель, їх реальної передачі місцевим громадам, вкравши в українців понад десять мільйонів державної сільськогосподарської землі і створивши умови для того, щоб землі могли скупити лише ті олігархи, які делегували у ВРУ своїх представників – депутатів.

Тому, 

Президія ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КРАЇНА» наголошує: те, що відбулося 31 березня 2020 року у Верховній Раді України – це не земельна реформа, а прямий грабунок українського народу. 

Президія ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КРАЇНА» закликає усіх виборців і весь український народ дати політичну і правову оцінку діям 259 народних депутатів, які 31 березня 2020 року на позачерговому засіданні ухвалили закон про відкриття ринку землі. Нагадуємо, що голоси за закон дали фракції партій: «Слуга народу» – 206, «Європейська солідарність» – 23, «Голос» – 13, депутатська група «Довіра» – 12, позафракційні – 5. 

Президія ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КРАЇНА» закликає на найближчих виборах не допустити більше таких людей до влади - ні на місцевих виборах, ні до Парламенту. 

ГАНЬБА ТИМ, ХТО ВІДДАВ СВІЙ ГОЛОС ЗА ГРАБУНОК УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ! 


ГОЛОВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КРАЇНА»

 В.СКОЦИК


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.