Земельну реформу якісно наразі провести неможливо!

12 февраля 2020, 13:57
Владелец страницы
Голова політичної партії "КРАЇНА"
0
1900

Земельну реформу якісно наразі провести неможливо!


Близько 100 Законів та понад 700 підзаконних актів діють сьогодні у сфері земельних відносин. І кожен, хто хоче скористатися дірками у цьому законодавчому полі, зараз таку можливість має.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що у світі практично відсутня можливість нарощувати обсяги виробництва продуктів харчування, а потреба у їжі зростає з року в рік! Погодьтеся, людина може відмовитись від дорогого одягу, замінивши його дешевим, може пересісти з автомобіля на велосипед, може обрати замість дорогого авіатранспорту більш бюджетний залізничний... Але їсти людина хоче щодня, тож питання продовольства постало перед світом досить гостро. І світ хоче скористатись ресурсом, який ще має Україна - нашою землею! Замість створювати тут робочі місця, будуючи підприємства харчової галузі, більш сильні держави зацікавлені в тому, щоб вирощувати на нашій землі сировину, а робочі місця вони створять для своїх громадян.

І своїм громадянам будуть збільшувати заробітню плату, пенсії, вкладати в розвиток своєї економіки гроші, отримані з нашої землі. Тому можу стверджувати, що зараз світ зацікавлений у тому, щоб Україна була слабкою і бідною державою, а українців ставало менше!

Забрати в українців землю різні влади, що приходили впродовж попередніх років, намагалися у різний спосіб, та досі жодній владі це зробити не вдалося. Підприємства розікрасти було простіше, придумавши ваучерну приватизацію.

Земельна ж реформа - складна й болюча, бо дуже дорога! Українська земля - це величезний капітал, надто зараз, коли населення планети стрімко зростає і потребує зростання обсягів продуктів харчування! Ми ж маємо фактично унікальний ресурс для вирішення цієї проблеми, вирішуючи водночас і проблему економічного зростання нашої держави.

Проте досі жодна влада не підходила до вирішення питання земельної реформи з державницьких позицій, жодна влада не провела якісної інвентаризації землі, її оцінки - в залежності від її якості, досі не створено прозорого земельного кадастру. Досі з нашою землею "бавилися" вітчизняні олігархи, вирішуючи власні питання через приведення до влади кишенькових політиків та кишенькових партій. Та зараз ситуація ускладнюється тим, що до цієї гри долучилися гравці вже світового рівня, а у власній верхівці немає людей, котрі могли б вирішити земельне питання. Тому абсолютно зрозуміло, що на сьогодні провести земельну реформу якісно просто неможливо - цього просто у сучасній владі нікому зробити!

Проблема України полягає в тому, що у нашому політикумі як не було впродовж попередніх років тих, хто міг би обстоювати насамперед інтереси держави, так і досі немає. Ті, хто грабував Україну роками, хоче грабувати й далі. Але сьогодні до старої української проблеми "прихватизації" землі додався світовий інтерес до наших земель сільськогосподарського призначення, а у сучасному владному трикутнику повністю відсутні фахівці, які могли б сказати: "Це -  українська земля і питання земельної реформи ми будемо вирішувати, виходячи з інтересів України! " 

В професійному  ж середовищі є достатня кількість фахівців, здатних здійснити необхідні кроки і досить швидко і якісно провести земельну реформу саме в інтересах нашої держави. Я переконаний, що підходити до вирішення будь-якого питання розвитку нашої держави необхідно виключно з державницьких позицій. А для цього потрібно, щоб у нашому політикумі нарешті з'явилися справжні державні діячі, які поставлять на чільне місце не рейтинги, а інтереси держави і її громадян!

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.